Go Map نقشه

گسترش همکاری مرکز پژوهشی دانشگاه تهران با یک مؤسسه مطالعاتی در ونزوئلا

گسترش همکاری مرکز پژوهشی دانشگاه تهران با یک مؤسسه مطالعاتی در ونزوئلا

نقشه: مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی زبان دانشگاه تهران با مؤسسه مطالعات عالی توسعه و اقتصادهای نوظهور کاراکاس ونزوئلا، تفاهم نامه ای بمنظور همکاریهای مشترک امضا کردند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر مریم حق روستا، رییس مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی زبان دانشگاه تهران از کارهای تحقیقاتی مشترک شامل تبادل اعضای مرکز و دانشجویان پژوهشی؛ شرکت در سمینارها و جلسات علمی؛ تبادل مطالب دانشگاهی و سایر اطلاعات علمی؛ برنامه های آموزشی کوتاه مدت ویژه؛ تبادل دانشجو و چاپ و انتشار کتاب و مجلات مشترک همچون موارد همکاری قید شده در این تفاهم نامه است.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر حق روستا اشاره کرد: این همکاری بمنظور مطالعه و بررسی ظرفیت های تجاری میان ایران و کشورهای آمریکای لاتین همچون ونزوئلا شروع شده است و یکی از چشم اندازهای آینده در این همکاری، تهیه و چاپ کتاب ها و گزارش های اقتصادی برای معرفی ظرفیت های موجود میان ایران و ونزوئلا است.

این تفاهم نامه به امضای دکتر مریم حق روستا رییس مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی زبان و آندره آنا تاراسون بولیوار رییس مؤسسه مطالعات عالی توسعه و اقتصادهای نوظهور کاراکاس ونزوئلا رسیده است.

منبع:

1400/10/13
23:07:42
5.0 از 5
393
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ