Go Map نقشه
به همت كانون های دانشجویی دانشگاه تبریز انجام شد؛

تخصیص ۳۶ میلیون ریال عواید جمع آوری كاغذ باطله ها به پویش ملی بهار

تخصیص ۳۶ میلیون ریال عواید جمع آوری كاغذ باطله ها به پویش ملی بهار

به گزارش نقشه طرح جمع آوری كاغذهای باطله با هدف كمك به هموطنان گرفتار سیل به همت كانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی تبریز اجرا گردید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، پویش ملی بهار همدلی بر مبنای سفارش های صریح قرآن كریم طرح خداپسندانه و انسان دوستانه و اقدامی جهادی می باشد و در جهت كمك به هموطنان عزیزمان كه گرفتار سیل خانمان سوز شدند طرح جمع آوری كاغذهای باطله و اختصاص دادن عوائد حاصل از آن برای این عزیزان اجرا گردید.
این طرح به همت كانون های دانشجویی (كانون ماعون بعنوان ایده دهنده این طرح با همكاری كانون های صراط، گونش، موعود، اسكناس، پیوند برگزیدگان، حورا و هلال احمر) اجرا شد.
در این طرح بیشتر از یك و نیم تُن كاغذِ باطله جمع آوری شد و سود حاصل از آن كه مبلغ ۳۶ میلیون ریال شد به حساب پویش ملی بهار همدلی واریز گردید.
به گزارش مفدا، زهرا ملارسولی دبیر كانون صراط، هدف اصلی را در اجرای این طرح "كمك به هموطنان سیل زده" عنوان نمود و "حفاظت از محیط زیست، پیشگیری از انتشار آلودگی ها، ارتقا فرهنگ عمومی دانشگاهیان در زمینه مواد قابل بازیافتی" را همچون اهداف فرعی این طرح دانست.
وی ادامه داد: بزرگوارانی كه در مراحل مختلف طرح جمع آوری كاغذهای باطله، بذلِ عنایت نموده و در این كار خیر و خداپسندانه، ما را یاری نمودند، نشان دادند كه با همكاری و كار تیمی كارا و اثربخش، روح كار جمعی در كانون های دانشجویی دانشگاه مان جاری و ساری است.
زهرا ملارسولی اضافه كرد: بعنوان عضو كوچكی از جامعہ دانشگاه، از دانشگاهیان فرهیخته دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور، درخواست می كنم تا با پیوستن به این پویش، سیل بهار همدلی را جایگزین سیل بهار طبیعت نماییم و بذرِ امید را دل هموطنانِ عزیزمان بكاریم.1398/03/16
19:55:28
5.0 از 5
4837
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ