Go Map نقشه

امروز آخرین فرصت حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه تهران

امروز آخرین فرصت حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه تهران

به گزارش نقشه مهلت حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه تهران برای نیم سال دوم تحصیلی سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ امروز آخر می یابد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، مهلت حذف و اضافه دانشجویان تمامی مقاطع برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه تهران که از جانب معاونت آموزشی تمدید شده بود ساعت ۲۴ امروز شنبه ۱۴ اسفند ماه آخر می یابد.
بر این اساس، دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه تهران جهت پیگیری نتیجه درخواست های حذف ترم بدون احتساب سنوات، می توانند از راه پردیس، ‏دانشکده، ‏ دانشکدگان اقدام نمایند.
کلاس های آموزشی نیم سال دوم ۱۴۰۰ -۱۴۰۱ دانشجویان تمامی دوره های دانشگاه تهران از ۱۶ بهمن سالجاری شروع شد.
همینطور دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاه تهران در ایام ۳۱ اردیبهشت تا ۱ و ۲ خرداد ماه ۱۴۰۱می توانند نسبت به حذف اضطراری دروس اقدام نمایند. کلاس های آموزشی دانشجویان هم روز ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ آخر می یابد.
بر این اساس، امتحانات آخر ترم نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ دانشجویان دانشگاه تهران از ۲۶ خردادماه ۱۴۰۱ شروع می شود و تا تاریخ ۹ تیرماه ادامه دارد.
چندی قبل ستاد از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه تهران اعلام نموده بود؛ باوجود آمادگی و برنامه ریزی صورت گرفته در دانشگاه تهران جهت از سرگیری آموزش حضوری از آغاز نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱–۱۴۰۰، نظر به وضیعت قرمز کرونایی و در اولویت بودن سلامت دانشجویان، کلاس های درس تا اطلاع ثانوی همچنان به صورت غیرحضوری برگزار می شود.


منبع:

1400/12/14
11:40:05
5.0 از 5
296
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ