Go Map نقشه

وبینار آموزشی مقاله نویسی علمی

وبینار آموزشی مقاله نویسی علمی

به گزارش نقشه وبینار آموزشی ˮمقاله نویسی علمیˮ به همت پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی و با حضور تعدادی از پژوهشگران و دانشجویان حوزه سلامت برگزار گردید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر علی منتظری، رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی در وبینار آموزشی "مقاله نویسی علمی"، اظهار داشت: مهارت مقاله نویسی و نشر دستاوردهای حاصل از پژوهش نقش مهمی در انتقال تجارب و توسعه دانش دارد. ازاین رو آشنایی دانشجویان و محققان با شیوه های درست مقاله نویسی اهمیت دارد.
عضو هیات علمی پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی در این وبینار آموزشی، فرآیند نوشتن یک مقاله علمی ـ پژوهشی را از ابتدا تا آخر در مراحل مختلف به شرکت کنندگان ارائه نمود. دکتر منتظری ابتدا به بایدها و نبایدهای مقاله نویسی علمی اشاره و سپس به تدوین موضوع هایی چون تدوین اجرای مقاله، استنادهی و نحوه استفاده از منابع علمی پرداخت. در این کارگاه پژوهشگران با اصول نگارش مقاله و دشواری های آن آشنا شده و بعضی از مهارت های لازم برای نگارش مقاله را مرور کردند.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم بهداشتی، این پژوهشکده با هدف دانش افزایی و ارتقا توانمندی متخصصان حوزه سلامت مبادرت به برگزاری کارگاه ها و وبینارهای مختلفی در ابعاد مختلف حوزه سلامت می نماید که امید است این برنامه های آموزشی نقش موثری در ارتقا مهارت پژوهشگران و دانشجویان در بخش سلامت داشته باشد.منبع:

1400/10/15
10:42:45
5.0 از 5
412
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ