Go Map نقشه
پیام وزیر علوم به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریكا:

استکبارستیزی ملت ایران در سنگر علم و دانش تداوم دارد

استکبارستیزی ملت ایران در سنگر علم و دانش تداوم دارد

به گزارش نقشه وزیر علوم، تحقیقات و فناوی در پیامی به مناسبت گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا(۱۳ آبان) اظهار داشت: استکبارستیزی ملت ایران در روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، پررنگ تر شده و اهمیت تاریخی پیدا کرد و امروز در عرصه های مختلف، همچون سنگر علم و دانش تداوم دارد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، متن پیام دکتر محمدعلی زلفی گل به شرح ذیل است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ ملت ایران، در عرصه مبارزه با استکبار پر از فراز و نشیب ها و البته وقایع ارزشمندی است که همچون این رویدادهای مهم تاریخ ساز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو امام خمینی(ره) است که همگام با آرمان های انقلاب اسلامی و با همراهی ملت غیور ایران صورت گرفت. پرچم مبارزه ای که در دست دانشجویان ۱۳ آبان ۵۸ بود به دست مبارزان سالهای دفاع مقدس افتاد و این مبارزه تابحال ادامه داشته است.
امروز هم که ایران اسلامی در معرض انواع دشمنی ها و توطئه های استکبار جهانی قرار دارد، جامعه دانشگاهی کشور با قدرت و اقتدار از سرزمین مان دفاع می کنند و با فتح مرزهای علم و دانش در علوم مختلف و رفع نیازهای جامعه، دسیسه های مستکبران را برای تضعیف ملت ایران، نقش برآب می کند.
گسترش تحقیقات و فناوری در علوم مختلف با تکنولوژی بالا، نیازمند دانش فنی، رفع انحصار در تولید محصولات دانش بنیان در حوزه های مختلف پزشکی، کشاورزی، دفاعی و…، کسب جایگاه شایسته در رتبه بندی های معتبر جهانی، تولید علم و گام برداشتن در راه تبدیل ایده های علمی به ثروت ملی، مسیری است که فرزندان ملت ایران در دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری دنبال می کنند.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز ۱۳ آبان ماه که مقارن با سه رویداد تاریخی جداگانه اما هم راستاست، (تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸؛ تبعید حضرت امام به ترکیه در سال ۴۳ و شهادت برخی از دانش آموزان در مبارزه با طاغوت در سال ۱۳۵۷ است؛) تاکید می کنم، جامعه دانشگاهی به پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، همچنان پرچم مبارزه با استکبار را در جبهه علم و دانش بر دوش دارد و در این راه مقدس تا رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، از پای نخواهد نشست."
منبع:

1400/08/13
20:44:20
5.0 از 5
581
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ