Go Map نقشه

ثبت نام کارشناسی پیام نور امروز اختتام می پذیرد

ثبت نام کارشناسی پیام نور امروز اختتام می پذیرد

ثبت نام از کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور امروز اختتام می یابد و انتخاب واحد تا 14 مهر ادامه دارد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، ثبت نام غیرحضوری کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور که از ۷ مهر شروع شده بود، امروز اختتام می پذیرد. انتخاب واحد از دانشجویان نیز که از تاریخ ۸ مهرماه شروع شده بود، ۱۴ مهرماه اختتام می یابد.
با بیان این دانشگاه، ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان بصورت غیرحضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به سایت http: //reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام غیرحضوری اسکن مدارکی چون تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری ۴ عدد)، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)، تصویر مدرک دیپلم متوسطه، تصویر فرم تکمیل شده تعهد اصالت مدارک بارگذاری شده و دارندگان دیپلم سالی واحدی یا ترمی واحدی علاوه بر مدرک دیپلم باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی خودرا ارائه نمایند.
همین طور پذیرفته شدگان باید در هنگام ثبت نام در سامانه گلستان وارد لینک http: //emt.medu.ir شده و بعد از تقاضای تاییدیه تحصیلی برای آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم/ پیش دانشگاهی) کدپیگیری را در سامانه گلستان ثبت کنند.1400/07/12
22:05:29
5.0 از 5
677
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ