Go Map نقشه

كلید اولیه آزمون ارشد علوم پزشكی امروز منتشر می شود

كلید اولیه آزمون ارشد علوم پزشكی امروز منتشر می شود

به گزارش نقشه کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ امروز یکشنبه سوم مرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی https: //sanjeshp.ir/ قرار می گیرد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، طبق اعلام وزارت بهداشت، در این آزمون مجموعا ۷۲ هزار و ۸۱۵ نفر ثبت نام کرده بودند که تعداد ۴۶ هزار و ۳۱۶ نفر در آزمون شرکت کردند و ۲۶ هزار و ۴۹۹ نفر (معادل ۳۶ درصد) غایب بودند و داوطلبان جهت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه ۲۳ تا ۲۸ تیر فرصت داشتند کارت ورود به جلسه را دریافت و فرم خوداظهاری را تکمیل کنند.
البته این زمان از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۸ عصر روز ۳۰ تیرماه هم تمدید گردید و باردیگر در روز ۳۱ تیرماه هم از ساعت ۱۹ تا ۲۱ برای افرادی که موفق به دریافت کارت نشده بودند فعال گردید.
در نهایت تعداد ۵۰ هزار و ۲۷۲ نفر کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمودند و طبق فرم های خوداظهاری تکمیل شده ۴۵۳ داوطلب مبتلا به کووید-۱۹ بودند که جهت حفظ سلامتی سایر داوطلبان در محیطی جداگانه و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی آزمون دادند.
انتخاب رشته محل کلیه داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ایام ۲۳ تا ۲۶ مردادماه انجام می شود.
اسامی نهایی پذیرفته شدگان به همراه کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام می شود. همینطور ثبت نام پذیرفته شدگان در دانشگاه ها اواخر شهریور ماه از راه سامانه دانشگاه محل پذیرش انجام می شود.
آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در چهار نوبت بامداد و عصر در ایام ۳۱ تیر و ۱ مرداد به مدت ۱۶۰ دقیقه در ۳۵ دانشگاه علوم پزشکی شامل ۴۰ حوزه امتحانی در چارچوب ۴۳ رشته و ۱۰ مجموعه رشته برگزار شد.
منبع:

1400/05/04
10:33:45
5.0 از 5
1026
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ