Go Map نقشه

تداوم كارهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه امیركبیر بصورت غیرحضوری

تداوم كارهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه امیركبیر بصورت غیرحضوری

دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود که باتوجه به شرایط اضطراری اعلام شده از طرف ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و به خصوص در شهر تهران،  کلیه کلاس های نظری این دانشگاه بصورت مجازی برگزار می گردند و هیچ کلاس عملی نیز به طور حضوری تشکیل نخواهد شد. همچنین، زمان و نحوه برگزاری کلاس های جبرانی برای دروس عملی که در این بازه برنامه ریزی شده بودند نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، بر این اساس، کلیه دفاع های کارشناسی، کارشناسی ارشد، پیشنهاد رساله دکترا، پیش دفاع دکترا و دفاع دکترای این دانشگاه بصورت مجازی برگزار می گردند.
برگزاری امتحان جامع نیز بصورت حضوری ممکن نیست و در صورت لزوم فقط با رعایت یک سری شرایط خاص می تواند به طور مجازی اجرا شود.
طبق اعلام مسئولان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فقط آزمایشگاه هایی باز خواهند بود که درآنها آزمایش هایی به طور سلسله وار در حال انجام می باشد و در صورت قطع آنها کلیه آزمایش های تکمیل شده باید از ابتدا تجدید شوند.

این دانشگاه اصرار کرد که فقط دانشجویانی مجاز به ورود به دانشگاه می باشند که برای کار تحقیقاتی و انجام پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله دکترا و یا پیگیری برگزاری دفاع خود در اضطرار بوده و مجبور به مراجعه به دانشگاه هستند.1400/02/05
13:22:57
5.0 از 5
1257
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ