Go Map نقشه

نتایج اولیه آزمون دكتری فردا اعلام می شود

نتایج اولیه آزمون دكتری فردا اعلام می شود

به گزارش نقشه کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۰ فردا اعلام می شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، کارنامه نتایج اولیه و انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ فردا یکشنبه۲۹ فروردین از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود و متقاضیان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همینطور شماره شناسنامه و سال تولد می توانند کارنامه نتایج اولیه آزمون خویش را مشاهده کنند.
آن دسته از متقاضیانی که برپایه مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند، باید از روز دوشنبه مورخ ۳۰ فروردین تا روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت وجود) با عنایت به رشته امتحانی که در آن آزمون داده اند، از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.
به این دسته از متقاضیان سفارش می شود؛ ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و اطلاعیه های در رابطه با آن اقدام نموده، سپس کدرشته محل های مورد علاقه خود را، از کدرشته محل های در ارتباط با رشته امتحانی انتخاب و اولویت ها را به ترتیب علاقه، مرتب نموده و بعد از آن نسبت به ثبت رشته محل های انتخابی خود در فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

همینطور دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون از عصر روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در دسترس متقاضیان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

لازم به توضیح است اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه علمی و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری) در اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و علاقمند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است با کد دسترسی مندرج در کارنامه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org رجوع و بر مبنای اطلاعیه های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد، اقدام نمایند.

داوطلبان علاقمند به انتخاب هر یک از کد رشته های امتحانی در ارتباط با دانشگاه های جامع امام حسین (ع) و علوم انتظامی "امین" که فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه شده اند، در صورت تمایل و دارابودن شرایط لازم مطابق توضیحات انتهای دفترچه می توانند کد رشته محل های در ارتباط با دوره های روزانه دانشگاه های ذی ربط را هم انتخاب کنند.

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند در صورت داشتن درخواست به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //darkhast.sanjesh.org رجوع و درخواست خویش را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. بعد از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از راه پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند بعد از دریافت شماره و کدرهگیری از راه پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http: //rahgiri.sanjesh.org وارد شده و از آخرین وضعیت درخواست خود آگاه شوند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ متقاضیان درصورت ضرورت می توانند سؤال یا سؤالات خویش را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مطرح کرده و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در بین بگذارند.1400/01/28
22:26:56
5.0 از 5
981
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ