Go Map نقشه

سوئیس به آموزش حضوری باز می گردد

سوئیس به آموزش حضوری باز می گردد

مقرر است به زودی آموزش در دانشگاه های سوئیس باردیگر بصورت حضوری پیگیری شود.


به گزارش نقشه به نقل از سوئیس اینفو، بعد از شیوع پاندمی "کووید-۱۹"، دانشگاه های جهان آموزش حضوری را لغو کردند و آموزش در دانشگاه ها بصورت مجازی مورد پیگیری قرار|گرفت.
ولی اخبار جدید انتشار یافته حاکی از آنست که بعد از تصویب دولت سوئیس، به زودی آموزش در دانشگاه های این کشور بصورت حضوری دنبال خواهد شد.
گفته شده درخواست ها، خصوصاً از طرف اتحادیه دانشجویی سوئیس در هفته گذشته، برای بازگشت دانشگاه ها به آموزش حضوری در حال افزایش بود.
بنظر می رسد که دولت این کشور به این درخواست ها گوش کرده و اعلام نموده که آموزش در دانشگاه های سوئیس از هفته دیگر یعنی از تاریخ ۱۹ آوریل مجدد بصورت حضوری خواهد بود.
البته بازگشت به شیوه آموزش حضوری با رعایت پروتکلهای بهداشتی خواهد بود. به نحوی که کلاس ها با ظرفیت یک سوم جمعیت برگزار می شود و دانشجویان همچنان باید ماسک بزنند و اقدامات بهداشتی مانند ضدعفونی کردن دست ها را انجام دهند.
اتحادیه دانشجویان سوئیس اعلام نمود که در دوران شیوع کووید-۱۹، نگرانی هایی پیرامون سلامت روان دانشجویان وجود داشته است. اما مسئله نگران کننده در این میان امور مالی دانشجویان است. برای اینکه در این دوران خیلی از مشاغل تعطیل شدند و دانشجویان با مشکلات مالی مواجه گشتند.
این در حالیست که چندین دانشگاه سوئیسی نیز اعلام نمودند که آموزش را بصورت مجازی دنبال خواهند کرد.1400/01/28
10:04:32
5.0 از 5
1050
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ