Go Map نقشه
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری؛

۱۰ مركز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی فردا افتتاح می شود

۱۰ مركز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی فردا افتتاح می شود

10 مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی فردا 9 دی ماه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح می شود.به گزارش نقشه به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، در مراسمی با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و هیات همراه، سعداله نصیری قیداری رئیس دانشگاه شهید بهشتی، کوروش پرند رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و تعدادی از اساتید و مدیران دانشگاه ۱۰ مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی، سه شنبه ۹ دی افتتاح می شود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، قبل از آیین افتتاح مراکز نوآوری دانشکده ها و پژوهشکده ها، از ساختمان در دست راه اندازی برج نوآوری دانشگاه، پروژه های فناوری در حوزه لیزر، فتونیک، شتابدهنده و گیاهان دارویی، مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی، مرکز نوآوری پارک علم و فناوری و دستاوردهای واحدهای فناور و نمایشگاه فناوری دانشگاه شهید بهشتی بازدید خواهد داشت.
پارک دانشگاه شهید بهشتی بعنوان یک پارک جامع دانشگاهی از سال ۱۳۹۴ فعالیت خودرا آغاز نموده و هم اکنون بیش از ۴۲۷۰ متر مربع از فضای مرکز رشد و پارک به استقرار واحدهای فناور اختصاص داده شده است.
۱۷ شرکت پیش رشد و ۳۱ شرکت رشدی در مرکز رشد، ۴ شتابدهنده و ۱۵ شرکت در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی مستقر هستند که از این تعداد۱۷ شرکت دانش بنیان در مرکز رشد و ۷ شرکت دانش بنیان در پارک حضور دارند. و بدین سان زمینه اشتغال۲۴۳ در پارک علم و فناوری و ۲۰۰ اشتغال در مرکز رشد فراهم گشته است. همین طور ۶۰ تیم نوآوری در مراکز نوآوری دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه شهید بهشتی استقرار دارند.
بر اساس کارکردها و ماموریت های اصلی پارک، محور برنامه های پارک و مرکز رشد در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ شامل فرهنگ سازی و ترویج نوآوری در دانشگاه، آموزش و توانمند سازی اعضای هیات علمی، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه و ایجاد، توسعه و پایدارسازی کسب وکارها دانش بنیان و خلاق می باشد.

1399/10/09
12:38:44
5.0 از 5
1196
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ