Go Map نقشه

امكان تحصیل دانشجویان خارجی دانشگاه هاروارد در كشورشان برقرار شد

امكان تحصیل دانشجویان خارجی دانشگاه هاروارد در كشورشان برقرار شد

نقشه: دانشگاه ˮهارواردˮ اعلام نمود كه به دانشجویان خارجی خود اجازه می دهد در ترم پاییز پیش رو در دانشگاه های معتبر كشور خود درس بخوانند.


به گزارش نقشه به نقل از هاروارد کریسمون، چندی پیش، رئیس جمهور آمریکا دستور داده بود دانشجویانی که به سبب همه گیری کرونا به دوره های غیرحضوری و آنلاین روی آورده اند، باید آمریکا را ترک کنند و دوره آموزشی خودرا در کشورشان ادامه دهند و اگر در آمریکا می مانند یا می خواهند به این کشور بازگردند باید در به صورت حضوری کلاسها حضور پیدا کنند.
این در حالیست که دانشگاه هارورد اعلام نموده تمام کلاس های خودرا ازراه دور برگزار می نماید.
به دنبال این دستور ترامپ، دانشگاه هاروارد و دانشگاه ام.آی. تی هر دو مقابل دولت به دادگاه شکایت کردند و بعد از ایجاد جنبشی مقابل این قانون، دولت آمریکا خبر لغو آنرا اعلام نمود.
بعد از اعلام لغو این دستور، برخی دانشجویان خارجی تمایل پیدا کردند در ترم پاییز امسال، باتوجه به کلاس های حضوری و تعامل با دانشکده و زمان بندی ها در دانشگاه هایی نزدیک به خانه خود ثبت نام کنند.
"کامیلا ال. ناردوزی"( Camila L. Nardozzi) مدیر اداره تحصیلات بین الملل اظهار داشت: در صورتیکه دانشگاه در تلاش است جدول زمانی گسترده تری را در دوره ها عرضه نماید و کلاس ها را از ساعت ۷ بامداد تا ۱۰ شب ادامه دهد، مدیران دانشگاه معتقدند که حضور همزمان در کلاس ها برای خیلی از دانشجویان کار سختی خواهد بود. علت این امر هم اختلاف و تفاوت زمانی کشورها است.
بعنوان مثال، شاید برخی دانشجویان مجبور شوند نیمه شب از خواب بیدار شوند و در کلاس ها شرکت نمایند.
بدین سان دانشجویان خارجی دانشگاه هاروارد می توانند در ترم پاییز در یک دانشگاه معتبر در کشور خود تحصیل کنند و اعتبار تحصیل در دانشگاه کشور خودرا به دانشگاه انتقال دهند.
منبع:

1399/04/30
15:24:43
5.0 از 5
2585
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ