Go Map نقشه

۲۵۰ نفر زندانی دانشجوی پیام نور و علمی كاربردی در حال برگزاری امتحانات هستند

۲۵۰ نفر زندانی دانشجوی پیام نور و علمی كاربردی در حال برگزاری امتحانات هستند

نقشه: معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران تصریح كرد: ۲۵۰ نفر از زندانیانی كه در مراكز دانشگاهی پیام نور و علمی كاربردی بعثت تحصیل می كنند، با رعایت پروتكل های بهداشتی، در حال برگزاری امتحانات آخر ترم هستند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، علی اسمعیلی طی بازدید از دانشگاه جامع علمی کاربردی بعثت یک اظهار داشت: امتحانات آخر ترم ۲۵۰ نفر از زندانیان دانشجوی مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی و فراگیر دانشگاه پیام نور که در رشته های حقوق، مدیریت کسب و کار، زبان خارجی و حسابداری تحصیل می کنند، همزمان با دانشگاه های سراسر کشور ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی درحال برگزاری است.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران خاطرنشان کرد: هیچ شخصی به خاطر زندانی بودن از حق ادامه تحصیل محروم نمی گردد و این امکان از نهضت سواد آموزی تا مقطع دکترا برای تمام زندانیان مهیا است.
وی افزود: در محیط زندان برنامه های گوناگونی برای اصلاح و بازپروری مددجویان تدوین شده و به اجراء در می آیند که تحصیل زندانیان از اساسی ترین برنامه های بازپرورانه فرهنگی و تربیتی است.
اسمعیلی تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش، امتحانات مدارس دایر در زندانها شامل بازداشتگاه اوین، ندامتگاه های قزلحصار، تهران بزرگ و زنان، زندان رجایی شهر و کانون اصلاح و تربیت هم برگزار گردید که در مجموع ۸۵۰ نفر زندانی در آن شرکت داشتند.
مراکز دانشگاهی بعثت یک در بازداشتگاه اوین، دو در ندامتگاه قزلحصار و سه در زندان رجایی شهر فعال است و اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی کلاس های حضوری و امتحانات را بین مددجویان برگزار می کنند.1399/04/21
22:10:16
5.0 از 5
2699
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , كارشناسی
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ