Go Map نقشه

جزئیات اعلام نتایج تكمیل ظرفیت آزمون ارشد دانشگاه آزاد

جزئیات اعلام نتایج تكمیل ظرفیت آزمون ارشد دانشگاه آزاد

نقشه: نتایج تكمیل ظرفیت آزمون كارشناسی ارشد 1398 امروز چهارشنبه توسط سازمان سنجش آموزش كشور بر روی سامانه سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفت.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، كارنامه كلیه داوطلبانی كه در تكمیل ظرفیت كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته كرده اند، عصر امروز چهارشنبه 6 آذر در پایگاه اعلام نتایج مركز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org قرار خواهد گرفت.
مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود كه پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت آزمون كارشناسی ارشد 1398 دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از تاریخ و چگونگی ثبت نام و مدارك مورد نیاز به اطلاعیه ای كه در سامانه این مركز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است، بازگشت كنند.
راهنمای پذیرفته شدگان نهایی انتخاب رشته تكمیل ظرفیت
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی انتخاب رشته تكمیل ظرفیت دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته گروه غیرپزشكی سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی می رساند، نتایج این مرحله از تكمیل ظرفیت توسط سازمان سنجش آموزش كشور منتشر و كلیه شركت كنندگان در انتخاب رشته این مرحله می توانند با مراجعه به سامانه مركز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.azmoon.org كارنامه خودرا دریافت نمایند.
سنوات تحصیل در دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته خصوصاً برای مشمولین سه سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست. همین طور مشمولان خدمت وظیفه عمومی لازم است بر طبق مقرراتی كه از طرف سازمان وظیفه عمومی اعلام شده و همین طور مندرجات دفترچه راهنمای آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 سازمان سنجش آموزش كشور ضوابط مربوطه را رعایت و وظایف محوله را بموقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعایت آن مسئولیتی ندارد. همچون آنكه از زمان فراغت از تحصیل بیشتر از یك سال سپری نشده باشد و چنانچه بیشتر از یك سال از اتمام تحصیل آنان در دوره كارشناسی سپری شده باشد، بموقع به خدمت اعزام شده باشند.
با توجه به اعلام اداره كل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت كشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا پیش از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.
پذیرفته شدگانی كه در فرم ثبت نام اینترنتی شركت در آزمون، خودرا مشمول استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تكمیل و به واحد یا مركز دانشگاهی عرضه كنند.
بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، مشخص شود كه فرد پذیرفته شده واجد شرایط استفاده از سهمیه نبوده است، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به سبب سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران، پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.
زمان و محل ثبت نام:
پذیرفته شدگان نهایی كلیه رشته ها لازم است شخصاً در یكی از روزهای یكشنبه 98/09/10 و یا دوشنبه 98/09/11 با در دست داشتن مدارك لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط كه نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مركز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است، بازگشت نمایند.
عدم بازگشت پذیرفته شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مركزی، تهران جنوب، تهران شمال، پزشكی تهران، تهران شرق، الكترونیكی، سنندج، نجف آباد، تبریز، كرج، قم، قزوین، پرند، بروجرد، شیراز، اصفهان (خوراسگان)، اراك و شهرری جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام به آدرس سایت آن واحدها به شرح ذیل بازگشت كنند.
اراك به آدرس: www.iau-arak.ac.ir
علوم و تحقیقات به آدرس: www.srbiau.ac.ir
تهران مركزی به آدرس: www.iauctb.ac.ir
تهران جنوب به آدرس: www.azad.ac.ir
پزشكی تهران به آدرس: www.iautmu.ac.ir
تهران شمال به آدرس: www.iau-tnb.ac.ir
الكترونیكی به آدرس: www.iauec.ac.ir
تهران شرق به آدرس: www.iauet.ac.ir
اصفهان (خوراسگان) به آدرس: www.register.khuisf.ac.ir
یادگار امام خمینی (ره) شهرری به آدرس: www.iausr.ac.ir
نجف آباد به آدرس: http: //rs.iaun.ac.ir
سنندج به آدرس: www.iausdj.ac.ir
تبریز به آدرس: www.iaut.ac.ir
كرج به آدرس: www.kiau.ac.ir
قم به آدرس: www.qom-iau.ac.ir
قزوین به آدرس: www.qiau.ac.ir
پرند به آدرس: www.piau.ac.ir
بروجرد به آدرس: www.aiub.ac.ir
شیراز به آدرس: www.iaushiraz.ac.ir
مدارك لازم برای ثبت نام در دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی
براساس راهنمای منتشرشده مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی؛ اصل مدرك كارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه های معتبر داخل و خارج از كشور كه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به انضمام ریز نمرات دور كارشناسی با قید معدل، اصل شناسنامه و دو برگ فتوكپی از تمام صفحات آن، اصل و یك برگ فتوكپی كارت ملی، شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ كه اخیراً تهیه شده باشد (برای مشمولین 12 قطعه)، مدركی كه وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید، تكمیل و ارائه سایر فرم های درخواست ثبت نام، از مهم ترین مدارك لازم برای ثبت نام قبول شدگان در دانشگاه آزاد اسلامی است.
منبع:

1398/09/06
16:04:52
5.0 از 5
4784
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ