Go Map نقشه

شركت های دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه جیتكس می روند

شركت های دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه جیتكس می روند

نقشه: شركت های دانش بنیان و توانمند ایرانی جهت شركت در نمایشگاه جیتكس 2019 راهی مركز تجارت جهانی دوبی می شوند.به گزارش نقشه به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهمترین هفته در تقویم تكنولوژی جهانی در ۳۸ سال اخیر، هفته تكنولوژی جیتكس است. گردهمایی ای كه به میزبانی دوبی از ۱۴ تا ۱۸ مهر ۱۳۹۸در مركز تجارت جهانی دوبی امارات متحده عربی انجام می شود.
نمایشگاه جیتكس دوبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه است كه هر ساله در فصل پاییز برگزار می گردد و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می كند. سی و نهمین دوره این نمایشگاه ۱۴ تا ۱۸ مهرماه سال جاری در مركز تجارت جهانی دوبی برپا می شود. در این نمایشگاه پیشروان فناوری، سرمایه گذاران و استارت آپ ها از تمام نقاط جهان گرد هم می آیند تا آینده صنعت و كسب و كارهای نوین خودرا ارائه نمایند.
در این نمایشگاه، جدیدترین نوآوری ها و تكنولوژی ها در حوزه فناوری آی تی به معرض نمایش گذاشته می شود. به واسطه وسعت و گستردگی موضوعات IT ارائه شده (حدود ۲۰ بخش مختلف كه در بیشتر از ۱۰ صنعت كاربرد دارد) و حضور غرفه داران و بازدیدكننده های بسیار زیاد از اقصی نقاط جهان، حدودا همه مدیران ارشد شركت های معروف دنیا و متخصصان این صنعت در این رویداد بی نظیر شركت می كنند.
علاوه بر آشنایی با جدیدترین تكنولوژی های حوزه فناوری، نمایشگاه جیتكس فرصتی ویژه و بسیار مناسب برای آشنایی و ایجاد ارتباط با تولید كنندگان، خرید و سفارش و ستاندن نمایندگی محصولات است.
این نمایشگاه در حوزه های مختلفی چون رایانش ابری، بلاكچین، سخت افزار، نرم افزار، تكنولوژی مصرف كننده، پلتفرم تخصصی تجارت برای توزیع كنندگان گوشیهای همراه، امنیت شبكه و زیر ساخت، دیتا سنتر یا مركز داده، دیتا های بزرگ، چاپ سه بعدی، شهرهای هوشمند، خانه های هوشمند، محل كار هوشمند، حمل و نقل در آینده، هواپیمای بدون سرنشین و پهپاد و رباتیك انجام می شود.
با توجه به بزرگی، وسعت و اهمیت این نمایشگاه، مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان توسعه تجارت ایران از اعزام شركت های دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه جیتكس ۲۰۱۹ حمایت می كنند.

1398/06/30
20:30:59
5.0 از 5
4528
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ