Go Map نقشه

خودروی تسلا بعد از تصادف منفجر شد!

خودروی تسلا بعد از تصادف منفجر شد!

به گزارش نقشه یكی از خودرو های شركت ˮتسلاˮ شب گذشته و در یك بزرگراه، تصادف كرد و بعد از تصادف منفجر شد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شب گذشته یكی از خودرو های شركت "تسلا" (Tesla) بعد از تصادف در بزرگراهی نزدیك به مسكو منفجر شد و آتش گرفت. سرنشینان خودرو در این حادثه، صدمه كمی دیدند اما خودرو به كلی سوخت.
هنوز جزئیاتی در مورد مدل خودرو منتشر نشده اما به نظر می آید تسلا "مدل اس" (Model S) و یا "مدل سه" (Model 3) بوده باشد. راننده این خودرو، یك مرد 41 ساله روس بود و فرزندان وی هم در خودرو حضور داشتند. به قول این مرد، خودرو در شب حادثه روی حالت اتوپایلت نبود و خودش فرمان را در دست داشت كه ناگهان با یك كامیون برخورد كرد.
پاهای راننده در این حادثه شكست و فرزندان او تنها به ضرب دیدگی گرفتار شدند اما خودرو بعد از تصادف آتش گرفت و بعد از مدت كوتاهی دو انفجار در بدنه آن پیش آمد. باآنكه آتش نشانان به سرعت خویش را به محل حادثه رساندند و آتش را خاموش كردند اما خودرو به شدت صدمه دیده است.


دلیل این تصادف هنوز به صورت كامل معلوم نیست و كشف دلیل چنین مشكلاتی هنوز به بررسی های بیشتری نیاز دارد. باآنكه تصادف و آتش سوزی حدودا همیشه پیش می آید اما مشكل آتش سوزی بعد از تصادف و یا آتش سوزی خودبه خود مكررا برای خودرو های تسلا پیش آمده است. تصادف خودرو های تسلا به اندازه خودرو های دیگر پیش می آید اما آتش سوزی، یك مشكل قابل توجه است.1398/05/21
17:23:03
5.0 از 5
4635
تگهای خبر: خودرو
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ