Go Map نقشه
معاون دانشگاه علمی كاربردی خبر داد

اختصاص چهار میلیارد وام كمك هزینه تحصیلی به دانشجویان

اختصاص چهار میلیارد وام كمك هزینه تحصیلی به دانشجویان

به گزارش نقشه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی كاربردی از اختصاص چهار میلیارد وام كمك تحصیلی به دانشجویان این دانشگاه خبرداد.


دكتر سیدعلی بدری در گفتگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار نمود: وام دانشجویی از راه صندوق رفاه به دانشجویان دانشگاه علمی كاربردی پرداخت می شود.
وی افزود: سال قبل هم ۲ میلیارد تومان از سوی صندوق رفاه و ۲ میلیارد تومان از سوی بانك مهر اقتصاد درنظر گرفته شد كه به دانشجویان دانشگاه علمی كاربردی سطح كشور در چارچوب وام دانشجویی پرداخت گردد.

بدری افزود: تلاش كرده ایم كه سهم زیادی از این وام كمك تحصیلی به دانشجویان مناطق محروم پرداخت گردد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی كاربردی اضافه كرد: به منظور بهره مندی دانشجویان واجد شرایط جهت دریافت وام شهریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی كاربردی به مبلغ پنج میلیون ریال بابت هر نیمسال، دانشجویان درخواست وام شهریه خویش را از راه پورتال دانشجویی به آدرس WWW.Swf.ir می توانند ثبت كنند.
بدری خاطرنشان كرد: متقاضیان دریافت وام شهریه دانشجویی بعد از ثبت درخواست خود در پورتال مذكور و تأیید نهایی توسط مركز آموزش علمی كاربردی و واحد استانی مدارك لازم را جهت تشكیل پرونده و دریافت وام شهریه به نزدیكترین شعبه بانك قرض الحسنه مهر ایران عرضه كرده تا از این تسهیلات بهره‎مند شوند.
1398/05/03
11:32:13
5.0 از 5
4684
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ