Go Map نقشه

كاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین

كاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین

نقشه: در جهت عرضه خدمات ارتباطی ویژه به زائرین اربعین، همراه اول تعرفه رومینگ بین الملل خود در عراق را كاهش داد.به گزارش نقشه به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، همراه اول بمنظور رفاه حال زائرین اربعین حسینی، تعرفه تماس رومینگ بین الملل شامل مكالمه، پیامك و اینترنت همراه مشتركین خود در عراق را كاهش داد.
بر این اساس از روز سه شنبه ۲۴ مهر تا روز جمعه ۱۱ آبان ماه سال جاری، تعرفه مكالمه مشتركین همراه اول با ایران دقیقه ای ۲۴۹۹ تومان، مكالمه دریافتی دقیقه ای ۸۹۹ تومان، مكالمه با شماره داخلی عراق دقیقه ای ۲۴۹۹ تومان، ارسال پیامك ۸۹۹ تومان به ازایِ هر پیامك و اینترنت همراه ۴۹۹ تومان به ازای هر مگابایت محاسبه می گردد. گفتنی است روشن كردن گوشی تلفن همراه هزینه ندارد و دریافت پیامك هم مجانی است.
گفتنی است قبل از این، با تخفیف ویژه ای كه همراه اول عرضه می كرد، تعرفه هر دقیقه مكالمه با ایران ۳۳۰۰ تومان، دریافت مكالمه دقیقه ای ۳۰۰۰ تومان، مكالمه داخلی عراق دقیقه ای ۱۷۰۰ تومان، ارسال پیامك ۱۳۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۲۳۰۰ تومان بود.
علاوه بر این، با نزدیك شدن اربعین حسینی، اپراتور اول ظرفیت شبكه نسل دو، سه و چهار خویش را برای مكالمه و اینترنت، در پایانه های مرزی، به بیشتر از دو برابر افزایش داده و تدابیر ویژه ای را برای این مراسم در نظر دارد.
همراه اول برای عرضه خدمات ارتباطی هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی، در پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه، ظرفیت سایت های BTS خویش را نسبت به اربعین سال قبل در حدود ۲ برابر افزایش داده و هم مقرر است در این پایانه ها، كارشناسان، زائرین را جهت استفاده صحیح از خدمات ارتباطی در نظر گرفته شده، راهنمایی كنند.
مانیتورینگ شبكه به صورت ۲۴ ساعته، بهینه سازی تمام مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی، تولید ۶ نقطه جهت دریافت سرویس وای فای در راه نجف تا كربلا همچون اقدامات همراه اول برای مراسم پیاده روی اربعین امسال است.

1397/07/29
18:50:06
5.0 از 5
4967
تگهای خبر: تلفن همراه , خدمات , مسیر
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ