Go Map نقشه

روایت معاون فرمانده انتظامی خوزستان از تیرهای سرگردان

روایت معاون فرمانده انتظامی خوزستان از تیرهای سرگردان

نقشه: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به اینكه در ماه های گذشته كشفیات سلاح و تیراندازی ها افزایش یافته است، به حوادث تیرهای سرگردان در منطقه دانشگاهی اهواز اشاره نمود و اظهار داشت: باید سطح آگاهی مردم تا حدی بالا برود كه خود متوجه عواقب تیراندازی های غیرمجاز شوند.دكتر شهلا وزیری عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز حدود ساعت 21 دوشنبه شب (23 مهرماه)، در راه بازگشت به منزل خود واقع در كوی استادان اهواز، مورد برخورد یك تیر بازگشتی از خارج دانشگاه كه به صورت هوایی شلیك شده بود، قرار گرفت و از ناحیه شانه مجروح شد.

همچنین در اوایل مهرماه در حادثه ای مشابه یك تیر سرگردان كه خارج از دانشگاه شلیك شده بود، به شانه یك دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در داخل این دانشگاه برخورد كرد.

سرهنگ علی قاسم پور در گفت وگو با ایسنا با اشاره به برخورد یك تیر بازگشتی به این استاد دانشگاه علوم پزشكی اهواز، اظهار نمود: تا زمانی كه مردم خود به عواقب تیراندازی ها و مشكلاتی كه به دنبال آن تولید می گردد پی نبرند، این مشكلات كم و بیش وجود خواهند داشت.

وی درباره تكرار موارد تیراندازی در لشگرآباد در مجاورت منطقه دانشگاهی اهواز كه منجر به ورود تیرهای سرگردان به داخل دانشگاه شده است، اضافه كرد: در ماه های اخیر كشفیات سلاح و كشفیات تیراندازی در مناطق مختلف اهواز افزایش زیادی یافته است اما همچنان شاهد تیراندازی ها هستیم.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان اظهار داشت: كشفیات سلاح افزایش یافته است اما مردم باردیگر مبادرت به خرید سلاح و تیراندازی در مراسمات می كنند.

وی اظهار نمود: ازاین رو باید سطح آگاهی مردم تا حدی بالا برود كه خود متوجه عواقب تیراندازی ها شوند.
1397/07/25
17:32:08
5.0 از 5
5095
تگهای خبر: حوادث , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ