Go Map نقشه
با نرم افزار ایرانی؛

پیامك های دریافتی شنیده می شوند، كاربرد برای افراد مسن و نابینا

پیامك های دریافتی شنیده می شوند، كاربرد برای افراد مسن و نابینا

نقشه: محققان یك شركت دانش بنیان موفق به طراحی نرم افزاری شدند كه پیامك های دریافتی را قابل شنیدن می كند؛ این توانایی برای افراد نابینا باز بسیار كاربردی است.به گزارش نقشه به نقل از مهر، امروزه با عنایت به فراگیر شدن ارسال پیامك جهت اطلاع رسانی ها، درخواست ها و … همین طور رشد و ازدیاد پیام رسان های مختلف، افراد زمان زیادی را برای خواندن آنها صرف می كنند.
خواندن پیامك ها در تلفن های هوشمند برای افراد خصوصاً افراد مسن و همین طور افراد كم بینا، كاری دشواری است. با عنایت به آمار اداره راهنمایی و رانندگی تعداد بسیار زیادی از تصادفات به دلیل توجه افراد به تلفن همراه و پیامك های ارسالی است.
یك شركت دانش بنیان كه اعضای آن از دانشگاه صنعتی شریف هستند با عنایت به نیاز جامعه، اپلیكیشن تبدیل متن به گفتار نسخه تلفن های هوشمند را تولید كردند تا بتواند این مشكلات را تا حدی حل كند.
نرم افزار متن به گفتار فارسی، نرم افزاری است كه به راحتی پیامك های ارسالی را با صدای كاملاً طبیعی می خواند و با این كار نیازی به مشاهده صفحه موبایل نیست.
این نرم افزار كه از سرویس متن خوان بهره می برد قابلیت خواندن پیام های سایر پیام رسان ها را باز دارد. از قابلیت های دیگر این محصول می توان به تماس خوان اشاره نمود كه در صورتیكه تماس ورودی داشته باشید در هنگام زنگ، نام مخاطب را برای شما بیان می كند.
در بخش دیگر محصول این امكان وجود دارد كه متن مورد نظر را با دیگر ابزارها به اشتراك بگذارید.


منبع:

1398/02/19
12:18:01
5.0 از 5
4792
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ