Go Map نقشه
طیبی در آئین افتتاح مجتمع مسكونی ۶۳ واحدی یاس:

وظیفه هر سازمان مبادرت به رفع دغدغه مسكن همكاران است

وظیفه هر سازمان مبادرت به رفع دغدغه مسكن همكاران است

نقشه: رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به این كه مسكن دغدغه اصلی همه ماست، اشاره كرد: وظیفه مدیریت هر سازمان این است كه نسبت به رفع این دغدغه برای همكاران به شكل مناسب با حداقل هزینه اقدام نماید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دكتر حمیدرضا طیبی در آئین افتتاح مجتمع مسكونی ۶۳ واحدی یاس كه امروز (چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت) با حضور سعید میرزایی، رئیس هیأت مدیره تعاونی مسكن جهاد دانشگاهی و حیدر علی عسگری، مدیر عامل تعاونی مسكن جهاد دانشگاهی و تعدادی از مالكان در محل این ساختمان انجام شد با تاكید بر آنكه مسكن دغدغه ی اصلی همه ی ماست و وظیفه مدیریت هر سازمانی این است كه به شكل فعالی و با حداقل هزینه نسبت به رفع این دغدغه برای همكاران اقدام نماید اظهار داشت: هنگامی كه پروژه مجتمع مسكونی یاس را تحویل گرفتیم دو نكته را مد نظر قرار دادیم. یك این كه تعاونی تشكیل گردد و دوم آنكه وام مناسب به همكاران تعلق گیرد.
وی با اشاره به این كه افزایش سقف وام را در دستور كار قرار دادیم اظهار داشت: در زمانی كه پروژه را تحویل گرفتیم تناسب بین درآمد و میزان وام وجود داشت. اما پس از آن و با پیش آمدن وضع اقتصاد كنونی وظیفه خود دانستیم كه به همكاران كمك نماییم و هم اكنون خوشحالیم كه این پروژه در مدت كوتاهی كمی بیشتر از دو سال به اتمام رسیده است.
رئیس جهاد دانشگاهی اضافه كرد: همین طور حدود یك سال است كه به دنبال یك ملك جدید هستیم و امیدواریم در پروژه جدید باز افرادی صاحب مسكن بشوند چونكه وظیفه سازمان این است كه به مسكن دار شدن همكاران كمك بكند و در پروژه جدید باز حمایت خوبی به لحاظ منابع انجام خواهیم داد.

اعطای كلید بعضی واحدها به صورت نمادین
سعید میرزایی، رئیس هیأت مدیره تعاونی مسكن جهاد دانشگاهی باز در این آئین افتتاح حضور یافت و اظهار داشت: در این نشست كلید بعضی از واحدها به صورت نمادین از طرف رئیس جهاد دانشگاهی به مالكان نمایش می شود و بقیه واحدها باز پس از درنوردیدن روال اداری كلید را دریافت خواهند كرد.
وی با اشاره به این كه در ۲۱ آذرماه سال ۹۵ پروژه را تحویل گرفته ایم، اظهار داشت: طی این مدت صد جلسه تشكیل شده ضمن آن كه نگذاشته ایم تغییرات نرخ ارز قیمت پروژه را تحت تأثیر قرار دهد.
وی اضافه كرد: مالكان می توانند از امروز به مدت یك ماه موارد كاستی و نقص مجتمع مسكونی یاس را به هیأت مدیره عرضه كنند و ما باز قول می دهیم به رفع این موانع كمك نماییم.

تحویل بیشتر از ۴۰۰ واحد مسكونی از طرف جهاد دانشگاهی
حیدر علی عسگری، مدیر عامل تعاون مسكن جهاد دانشگاهی باز در این مراسم به برخی از پروژه های اجرا شده در طول خدمت خود اشاره نمود و توضیح داد: تابحال ۲۲۰و احد مسكونی در پروژه هشتگرد، ۴۸ واحد مسكونی در پروژه ی كرج و ۷۷ واحد در پروژه ستارخان تحویل داده شده و امروز باز مجتمع مسكونی ۶۳ واحدی یاس راه اندازی شد. این در شرایطی است كه ۱۲۰ واحد مسكونی باز با مشاركت جهاد دانشگاهی شریف آماده سازی شده بود كه هنوز اختتام كار دریافت نكرده و این پروژه به تعاونی مسكن شریف واگذار شده است.
وی اضافه كرد: به ازای هر واحد مسكونی ۵۰ میلیون وام قرض الحسنه به همكاران داده شده است.
منبع:

1398/02/11
20:39:36
5.0 از 5
4767
تگهای خبر: دانشگاه , هزینه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ