Go Map نقشه

بازدید وزیر ارتباطات از وضعیت توزیع گذرنامه های زیارتی

بازدید وزیر ارتباطات از وضعیت توزیع گذرنامه های زیارتی

به گزارش نقشه، وزیر ارتباطات از وضعیت توزیع گذرنامه زائرین اربعین به صورت سرزده بازدید کرد و ضمن ارزیابی از فرآیند در دست اقدام، دستوراتی را برای تسریع در امر توزیع و رسیدگی به مشکلات مردم صادر کرد.به گزارش نقشه به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست ایران جهت بررسی روند ارسال گذرنامه های زیارتی و فرایند پستی در این عرصه به صورت سرزده از منطقه ۱۴ پستی، منطقه پستی جنوب غرب تهران و مرکز تجزیه و مبادله شرکت پست بازدید نمود.
وی در این بازدید ابتدا از باجه های پستی و معطله منطقه ۱۴ پستی بازدید کرد و در گفتگو با مردم از نزدیک در جریان فرایند ارائه ی خدمت به مردم قرار گرفت.
وزیر ارتباطات در این بازدید در مواجه با مشکلی که سبب معطلی مردم شده بود، در رابطه با گذرنامه های صادر شده مردم از مدیرعامل شرکت ملی پست خواست با هماهنگی با مسؤولین گذرنامه این مشکل به سرعت حل شود.
وی در بازدید از باجه معطله منطقه ۱۴ پستی به بعضی از مشکلات مردم برای دریافت گذرنامه های خود رسیدگی و دستورات لازم را در این عرصه ابلاغ نمود.
زارع پور همینطور در تماس تلفنی با برخی از دریافت کنندگان گذرنامه، میزان رضایتمندی مردم از وضعیت ارسال و دریافت گذرنامه ها توسط پست را جویا شد.
وزیر ارتباطات در ادامه به مرکز تجزیه و مبادله شرکت ملی پست رفت و از نزدیک در جریان چگونگی تقسیم و ارسال گذرنامه های صادر شده برای مراکز پستی قرار گرفت.
وی در انتها این بازدید به منطقه پستی جنوب غرب تهران رفت و با حضور در باجه گذرنامه این منطقه در جمع متقاضیان دریافت گذرنامه های زیارتی حاضر شد و با مردم گفت و گو کرد.
وزیر ارتباطات در این بازدید ضمن اشاره به تأخیرهای ارسال گذرنامه ها به پست، از مردم خواست بین ۴ تا ۵ روز پس از صادر شدن گذرنامه ها منتظر دریافت گذرنامه های خود باشند.
وی ضمن اشاره به الکترونیکی شدن خدمات، از دستگاههای مختلف خواست نسبت به الکترونیکی کردن استعلامات بین دستگاهی برای ارائه ی خدمت به مردم اقدام نمایند.
زارع پور ضمن اشاره به سرمایه گذاری زیادی که دولت برای ایجاد زیرساخت های ارتباطی و الکترونیکی کردن خدمات انجام داده، اضافه کرد: مردم نباید بابت استعلامات هزینه ای پرداخت کنند چون که دولت این هزینه ها را از بیت المال انجام داده و اگر هم احتیاج به پرداخت هزینه ای باشد باید در مراجع تصمیم گیر در این عرصه به تصویب برسد.
بنا به این گزارش، در بررسی های میدانی وزیر ارتباطات از وضعیت توزیع گذرنامه های اربعین مشخص شد که بخش زیادی از گذرنامه های صادر شده در مدت زمان مشخص شده و به صورت موفق به دست مردم می رسد و مشکلات موجود هم با هماهنگی شرکت ملی پست و همراهی پلیس گذرنامه قابل حل است تا هموطنان بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن گذرنامه های خویش را دریافت نمایند.


منبع:

1402/05/30
21:23:29
5.0 از 5
197
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ