Go Map نقشه
جهاد دانشگاهی الگوی پیشرفت، با ایمان، امید و اعتماد به جوانان،

جهاد دانشگاهی، عرصه فعالیت دانشمندان جهادگر و خودباوری جوانان

جهاد دانشگاهی، عرصه فعالیت دانشمندان جهادگر و خودباوری جوانان

به گزارش نقشه، خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی با اعلان اینکه جهاددانشگاهی در سطح کشوری منشا خدمات و افتخارات فراوانی است، اظهار داشت: این نهاد باید عرصه فعالیت دانشمندان جهادگر و خودباوری جوانان استان باشد و نظام اسلامی از خدمات علمی آنان بهره مند شود.محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی، در گفت و گو با ایسنا به مناسبت سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی اظهار داشت: از اولین موسسات دانش بنیان کشور، جهاد دانشگاهی است.

وی با اعلان اینکه جهاد دانشگاهی در سطح کشوری منشا خدمات و افتخارات فراوانی است، اضافه کرد: این نهاد باید عرصه فعالیت دانشمندان جهادگر و خودباوری جوانان استان باشد و نظام اسلامی از خدمات علمی آنان بهره مند شود.

استاندار خراسان شمالی، رسالت مهم جهاد دانشگاهی را تربیت نیروهای انسانی متخصص، متعهد و انقلابی دانست و اضافه کرد: این نهاد، امکان استفاده از دوره های متنوع آموزشی را برای دانشجویان و دانش آموزان فراهم آورد و در تحقق شعار سال کمک کند.

او با بیان این که جهاد دانشگاهی، مجموعه ای است که باید علم را به عرصه عمل بکشاند، اظهار داشت: این نهاد می تواند در عرصه دام و کشاورزی در خراسان شمالی که دارای ظرفیتهای فراوان است، کمک کننده باشد. همین طور در مطالعات آب های زیرزمینی و غربالگری سرطان برست و... نیز می تواند نقش آفرینی کند.

منبع:

1402/05/17
08:00:41
5.0 از 5
167
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ