Go Map نقشه

درگذشت دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی شریف

درگذشت دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی شریف

نقشه: دانشگاه صنعتی شریف با صدور اطلاعیه ای از درگذشت دانشجوی دکتری این دانشگاه در سانحه رانندگی آگاهی داد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، در متن اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف آمده است: با قلبی اندوهگین درگذشت ناگهانی خانم مهسا حسنی مرند، دانشجوی دکترای علوم و فناوری نانو دانشگاه صنعتی شریف که در اثر سانحه رانندگی، دار فانی را وداع گفتند را تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای آن مرحومه مغفرت الهی و برای سایر بازماندگان صبر و شکیبایی خواستاریم.
دکتر رسول جلیلی رییس دانشگاه صنعتی شریف نیز در پیامی درگذشت ناگهانی مهسا حسنی مرند دانشجوی دکترای علوم و فناوری نانوی دانشکده شیمی این دانشگاه را تسلیت گفت.
در متن پیام دکتر جلیلی آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ
صابران کسانی هستند که هرگاه مصیبتی به آنها رسد، می گویند: ما از آنِ خدا هستیم و به سمت او باز می گردیم.
درگذشت ناگهانی و غم انگیز سرکار خانم مهسا حسنی مرند دانشجوی دکترای علوم و فناوری نانوی دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف، سبب اندوه و تاثر فراوان اینجانب، دانشجویان، استادان و اهالی خانواده بزرگ دانشگاه گردید.
بدینوسیله، مراتب تسلیت و همدردی عمیق و خالصانه خود از این فقدان جانسوز را به نمایندگی از طرف خانواده دانشگاه صنعتی شریف به خانواده محترم ایشان ابراز می نمایم.
با توسل به حضرت حق و ائمه اطهار علیهم السلام برای آن عزیز سفرکرده، رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده داغدار، بازماندگان محترم، جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
روحش شاد و یادش گرامی»
1402/05/14
08:50:49
5.0 از 5
263
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ