Go Map نقشه

رویداد نوآورانه در زمینه بازی سازی از طرف پارک فناوری پردیس

رویداد نوآورانه در زمینه بازی سازی از طرف پارک فناوری پردیس

به گزارش نقشه، مدیرکل توسعه شعب و پردیس ها با اشاره به برگزاری رویداد بازی سازی اظهار داشت: در کنار این رویداد که در اینوتکس 2023 برگزار می شود، فراخوانی برای دعوت از گیمرها انتشار یافته است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، پارک فناوری پردیس در کنار رویداد اینوتکس، مبادرت به برگزاری رویداد نوآوری گیم(جینو) کرد و طی آن آخرین دستاوردهای بازی را بررسی می کنند.
مهدی عظیمیان مدیرکل توسعه شعب و پردیس ها پارک فناوری پردیس در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه رویداد جینو برای دومین سال همزمان به رویداد اینوتکس ۲۰۲۳ برگزار می شود، اظهار داشت: برنامه جینو ۲ روزه است که در روز اول برنامه Rivers Pitch بازی سازی از برنامه های آنست که با حضور شرکت های بزرگ انجام شد.
وی افزود: در این رویداد نیازهای گیم ارائه و شرکتها به این نیازها، پاسخ فناورانه دادند.
عظیمیان افزود: برگزاری پنلی در حوزه بازی سازی از دیگر برنامه های این رویداد بوده است.
مدیرکل توسعه شعب و پردیس ها، صنعت گیم ایران، گستردگی بازار گیم ایران، ای_اکسپورت را از مطالب موردبحث در این رویداد نام برد و تصریح کرد: پخش برنامه های مستند در زمینه گیم، video art و پرفورمنس، رونمایی از غرفه های اختصاصی بازی سازان، سخت افزارهای صنعت گیم، نوآوری و فناوری های صنعت گیم، استارتاپی و بازی های موبایلی، رونمایی و معرفی بازی های ایرانی، برگزاری مسابقات گیمینگ و بازی های آنلاین، برگزاری مسابقات بورد گیم و بازی های آفلاین از دیگر بخش های بخش جینو اینوتکس است.
مدیرکل توسعه شعب و پردیس ها افزود: علاوه بر آن یک رقابت بازی سازی به عنوان Pitch جینو به سفارش پارک فناوری پردیس تعریف شده است که فراخوان آن از ۱۹ اردیبهشت شروع شده و تا ۱۵ خرداد به شرکت های بازی سازی و استارت آپ ها فرصت داده شده تا با ارسال آثار خود، در این رقابت مشارکت کنند.
عظیمیان اشاره کرد: روز ۱۵ خرداد داوری مرحله اول این رقابت آغاز می شود و پروسه داوری تا ۱۵ تیر ادامه دارد.
وی اظهار داشت: از ۳ طرح برتر این رویداد حوزه تقدیر می شود که نفر اول ۵۰ میلیون تومان، نفر دوم ۳۰ میلیون تومان و نفر سوم ۱۵ میلیون تومان دریافت خواهدنمود.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا رویداد جینو از برنامه های جنبی اینوتکس ۲۰۲۳ در دانشگاه آزاد واحد پردیس برگزار شده است.1402/02/21
03:05:13
5.0 از 5
313
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ