Go Map نقشه

اعلام زمان برگزاری آزمون های دانشجویان علوم پزشکی

اعلام زمان برگزاری آزمون های دانشجویان علوم پزشکی

نقشه: آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه (رشته های پزشکی و دندان پزشکی) و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) ۱۱ اسفند ماه انجام می شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، فرآیند ثبت نام در این آزمون ها تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ادامه می یابد. داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور می توانند در این بازه زمانی برای نام نویسی اقدام نمایند.
داوطلبانی که در مرکز خدمات آموزشی، پرونده خود را ایجاد کرده اند باید قبل از ثبت نام در این آزمون که از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می گیرد، با رجوع قسمت پرداخت هزینه، مبلغ ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را به صورت اینترنتی پرداخت کنند. تمام مدارک داوطلبان باید کامل باشد، چونکه در صورت نقص پرونده، کارت ورود به جلسه برای این داوطلبان صادر نخواهد شد.
متقاضیان شرکت در این آزمون، بعد از پرداخت هزینه شرکت در این آزمون باید با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به دانشگاه های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون های جامع رجوع کنند و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند.
بنابر برنامه ریزی های انجام شده، آزمون های پیش کارورزی پزشکی، علوم پایه (پزشکی، دندانپزشکی)، جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی)، ارتقاء و ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۱ در یک نوبت راس ساعت ۹ بامداد به صورت کاغذی برگزار می گردد.
بر مبنای تصمیم های اتخاذ شده در سی و دومین نشست شورای آموزش داروسازی و تخصصی، آزمون های ارزشیابی و ارتقاء دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از آزمون جامع ۱۸۰ واحدی داروسازی تفکیک و از سال ۱۴۰۲ به بعد به صورت جداگانه برگزار می گردد. این آزمون در ایام ۱۲ مرداد ماه و ۱۴ دیماه سال آتی برگزار می شود.
آزمون نوبت تاریخ برگزاری
ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

ارتقاء دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور
اول ۱۲ مرداد ۱۴۰۲
ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

ارتقاء دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور
دوم ۱۴ دیماه ۱۴۰۲


1401/11/10
10:03:13
5.0 از 5
421
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ