Go Map نقشه
سرپرست جهاددانشگاهی فارس:

خدمت به قرآن مایه عزت جهادگران دانشگاهی است

خدمت به قرآن مایه عزت جهادگران دانشگاهی است

به گزارش نقشه، فارس سرپرست جهاددانشگاهی استان فارس با تکیه بر این که مبنای همه فعالیتهای این نهاد بخصوص در حوزه فرهنگی، قرآن و عترت بوده است، خدمت به قرآن را مایه عزت جهادگران دانشگاهی دانست


امیرحسین استقلال سه شنبه اول آذر در نشست تعاملی فعالان قرآنی استان فارس که در دفتر امام جمعه شیراز و با حضور معاون فرهنگی و رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان جهاددانشگاهی برگزار شد، اظهار داشت: خدمت به قرآن در جهاد دانشگاهی، عزت و شرف ماست و همواره در راه قرآن کریم تلاش کرده ایم که گامهای موثری برداریم.
سرپرست جهاددانشگاهی استان فارس اظهار داشت: خدمت به قرآن در جهاددانشگاهی، عزت و شرف ماست و همواره در راه قرآن کریم تلاش کرده ایم که گامهای موثری برداریم.
وی قرآن را یک حقیقت زنده و ثقل اکبر دانست و اضافه کرد: عدم انس کافی با قرآن کریم باعث مشکلات کنونی جامعه است و با قدم گذاشتن در راه قرآن در راه حقیقت می توانیم گام بر داریم.
استقلال ضمن اشاره به شکاف عمیقی که مابین جامعه بوجود آمده است و به استناد به آیه «رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِی أَمْرِنَا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانْصُرْنَا عَلَی الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ» اظهار داشت: با قرآن کریم و رهنمودهای آن می توانیم پیروزی حاصل نماییم.
سرپرست جهاددانشگاهی استان فارس با قدردانی از جامعه قرآنی و فعالان این عرصه در استان فارس بر ضرروت تداوم تعامل با جامعه قرآنی استان جهت ادامه فعالیتهای فاخر قرآنی و مذهبی تاکید کرد.
منبع:

1401/09/01
21:58:54
5.0 از 5
357
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ