Go Map نقشه

حمایت 50 درصدی از تامین تجهیز لابراتوار های تخصصی علوم شناختی

حمایت 50 درصدی از تامین تجهیز لابراتوار های تخصصی علوم شناختی

نقشه: لابراتوار های علمی و تخصصی فعال در زمینه علوم شناختی در مراکز دانشگاهی می توانند برای تامین تجهیزات آزمایشگاهی در این عرصه و برخورداری از حمایت 50 درصدی، تقاضاهای خودرا به ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی عرضه کنند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در قالب اهداف و سیاست های راهبردی خود تلاش می کند با تمرکز بر توسعه فناوری های ثبت سیگنال و تحریک مغز و در امتداد پشتیبانی از دستاوردهای فناورانه، لابراتوار های علمی و تخصصی پایه و بالینی فعال درحوزه علوم شناختی به تجهیزات ساخت داخل مجهز شوند.
تا حالا بر طبق سیاست­ های کلی این ستاد، ده ­ها مرکز درمانی و دانشگاهی به دستگاه ­ها و تجهیزات پیشرفته ساخت داخل تجهیز شده ­اند و این هدف در سال ۱۴۰۱ نیز با هدف تجهیز مراکز شناختی کشور و با دریافت درخواست از این مراکز مورد توجه قرار گرفته است.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در امتداد این سیاست از معاونت ­های پژوهش و فناری دانشگاه ­ها و مراکز علمی سراسر کشور دعوت کرده تا درخواست ­های رسمی خودرا برای تجهیز لابراتوار های مربوط تا روز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بوسیله پست الکترونیکی به آدرس reseach@cogc.ir ارسال نمایند تا بر طبق سیاست­ های ستاد نسبت به پشتیبانی از تجهیز لابراتوار ­ها اقدام گردد.
در این فراخوان، نیاز لابراتوار ها به دستگاه­ هایی مانند EEG، EMG، PSG، سیستم رهگیری چشم، fNIRS، tDCS، سیستم­ ثبت الکتروفیزیولوژی، سیستم تحریک سلول ­های عصبی، سیستم تحریک مغناطیسی، نوروفیدبک، بیوفیدبک، واقعیت مجازی برای جوندگان، سیستم تحریک بویایی و موارد شناختی دیگر مرتفع خواهد شد.
متقاضیان جهت شرکت در این فراخوان لازم است چشم­ انداز دو ساله استفاده از تجهیزات، مختصری از فعالیت ­های شناختی انجام شده در این مراکز و نیز نامه تقبل حداقل نیمی از هزینه ­های مربوط به تجهیز مورد نظر توسط مرکز متقاضی را بمنظور برخورداری از حمایت ۵۰ درصدی تهیه و تامین تجهیزات بطور شفاف عرضه کنند.
منبع:

1401/08/20
14:10:03
5.0 از 5
352
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ