Go Map نقشه

امروز آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون صلاحیت حرفه ای گروه پرستاری

امروز آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون صلاحیت حرفه ای گروه پرستاری

نقشه: نقشه: با بیان مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، داوطلبان آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران که آزمون آن در تاریخ 28 مهرماه سال جاری برگزار می شود، تا آخر وقت امروز یکشنبه 27 شهریور می توانند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران، اراک، ارومیه، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، بوشهر، تبریز، گیلان، زاهدان، سمنان، کردستان، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، لرستان، مشهد، همدان، یاسوج، زنجان، مازندران و یزد برگزار می شود.
کلیه داوطلبانی که دارای دانشنامه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پرستاری و یا دانشنامه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد اتاق عمل و هوشبری هستند یا گواهی فراغت از تحصیل در رشته های فوق از دانشگاه محل تحصیل خود دارند، می توانند در این آزمون شرکت نمایند.
بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، مدارک تحصیلی داوطلبان خارج از کشور باید به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد. همین طور داوطلبان صرف نظر از دانشگاه محل فراغت از تحصیل یا دانشگاه محل خدمت، می توانند هر یک از حوزه های ذکر شده را به عنوان حوزه امتحانی انتخاب کنند.
منبع:

1401/06/27
11:33:38
5.0 از 5
70
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ