Go Map نقشه
طی بخشنامه ای به معاونان آموزشی دانشگاه های سراسر كشور تأكید شد

ضرورت همكاری با تأخیر احتمالی دانشجویان مناطق سیل زده برای حضور در محیط های دانشگاهی

ضرورت همكاری با تأخیر احتمالی دانشجویان مناطق سیل زده برای حضور در محیط های دانشگاهی

به گزارش نقشه معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی بخشنامه ای به معاونان آموزشی دانشگاه های سراسر كشور، بر ضرورت همكاری با تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل زده برای حضور در محیط های دانشگاهی و لزوم هماهنگی لازم برای تغییر و تعویق احتمالی برنامه ها و كلاس ها تاكید نمود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، مجتبی شریعتی نیاسر طی بخشنامه ای به معاونان آموزشی دانشگاه های سراسر كشور، بر ضرورت همكاری با تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل زده برای حضور در محیط های دانشگاهی، لزوم پیش بینی و هماهنگی لازم برای تغییر و تعویق احتمالی برنامه ها و كلاس ها تصریح كرد.
وی در این بخشنامه ضمن عرض تبریك مجدد فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو و ابراز خرسندی از بارش رحمت الهی در گوشه و كنار كشور و در عین حال ابراز تأسف از بروز خسارات مالی و جانی ناشی از جاری شدن سیل در بعضی استان ها، از مسئولان و مدیران مراكز آموزش عالی كشور كه در همراهی با مردم صدمه دیده و رفع مشكلات آنها همكاری در خور توجهی داشته اند، تقدیر و قدردانی كرده است.
در بخشی از این بخشنامه آمده است: "با عنایت به شروع قریب الوقوع فعالیتِ مراكز آموزش عالی كشور، انتظار می رود، ضمن نظارت دقیق بر شرایط و امكانات مورد نیاز برای آغاز ترم تحصیلی؛ مسئولان حوزه آموزشی قبل از آغاز هفته آینده از كلیه حوزه هایی كه امكان دارد فعالیت ها را متَأثر نماید، نظیر محیط كلاس ها، آزمایشگاه ها، كتابخانه ها، مراكز كامپیوتر، رستوران، خوابگاه ها و....؛ بازدید به عمل آورده و از آمادگی همه بخش ها برای آغاز مطلوب و به موقع فعالیت آموزشی اطمینان حاصل فرمایند. "
در این بخشنامه همینطور آمده است: "مقتضی است در مورد تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل زده برای حضور در محیط های دانشگاهی؛ همكاری لازم را معمول نمایند تا بدین ترتیب بخشی از آلام ناشی از سیل و خسارت ها تسكین یابد. ضمناً چنانچه شرایط لازم برای شروع به موقع كلاس ها میسر نیست، پیش بینی و هماهنگی لازم در تغییر و تعویق احتمالی برنامه ها و كلاس ها را معمول فرمایید.
بدیهی است توجه به این مهم در مراكز آموزش عالی استان های صدمه دیده، بیشتر متصور است. "
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در انتها این بخشنامه آمده است "خواهشمند است مواردی از تصمیمات كه به هر علت نیاز به هماهنگی با دستگاه ستادی دارد را در اسرع وقت گزارش فرمائید. "1398/01/14
23:48:32
5.0 از 5
4862
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ