Go Map نقشه

کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت منتشر گردید

کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت منتشر گردید

کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی منتشر گردید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز ۲۹ خرداد ماه از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس https: //www.sanjeshp.ir/ در دسترس داوطلبان این آزمون قرار گرفت و داوطلبان تا روز چهارشنبه اول تیر فرصت دارند کارت خویش را دریافت نمایند.
با توجه به این که در روز آزمون در محل حوزه های برگزاری آزمون، امکان دریافت کارت فراهم نیست، لازم است داوطلبان حتما در تاریخ مقرر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
همینطور داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی باید نسبت به پر کردن فرم خوداظهاری خود اقدام نمایند.
طبق تقویم اعلامی وزارت بهداشت، آزمون کتبی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در ایام دوم و سوم تیر و در سه نوبت بامداد و عصر پنجشنبه، دوم تیر و بامداد جمعه سوم تیر ماه خواهد بود.
ساعت شروع آزمون نوبت بامداد ۹ (شروع فرآیند آزمون ۸ صبح) و ساعت شروع آزمون نوبت عصر ۱۵ (شروع فرآیند آزمون ۱۴ پس از ظهر) خواهد شد. ورود داوطلبان به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر ممنوع اعلام شده است.
مشمولان عضو هیأت علمی دانشگاه ها که در امتداد "قانون نحوه تأمین هیأت علمی مورد نیاز دانشگاه ها"در حال انجام خدمت هستند، پس ازقبولی در دانشگاه و بعد از احراز شرایط، جهت ادامه تحصیل برابر فرایند تعیین شده از خدمت ترخیص خواهند شد. همینطور مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نیستند و در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نشده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام آنان نیستند.
افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان پیش از اعلام قبولی دانشگاه است، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، درصورتیکه داوطلبان طبق مقررات نظام وظیفه ترخیص شوند، می توانند ادامه تحصیل دهند. در غیر این صورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

منبع:

1401/03/30
07:59:18
5.0 / 5
88
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ