Go Map نقشه

امروز، آخرین فرصت ثبت نام آزمون وکالت

امروز، آخرین فرصت ثبت نام آزمون وکالت

مهلت تمدید شده برای ثبت نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری برای پذیرش سال ۱۴۰۰ امروز یکشنبه ۱۵ خردادماه آخر می یابد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، پیش از این، علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این که تابحال بیشتر از ۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ثبت نام کردند، اعلام نموده بود که داوطلبان تا آخر روز یک شنبه ۱۵ خرداد ماه فرصت دارند با رجوع با سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرده بود که اطلاعیه تکمیلی درباره اصلاحات آگهی پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https: //sanjesh.org انتشار یافته و داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور، پیش از این دوشنبه ۹ خرداد را بعنوان آخرین فرصت ثبت نام این آزمون اعلام نموده بود که این مهلت تا آخر وقت یکشنبه ۱۵ خردادماه تمدید گردید.
منبع:

1401/03/15
12:54:35
5.0 / 5
150
تگهای خبر: آموزش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ