Go Map نقشه
به مناسبت روز جهانی موزه ها؛

درب موزه ملی علوم و فناوری رایگان بر روی علاقه مندان باز است

درب موزه ملی علوم و فناوری رایگان بر روی علاقه مندان باز است

نقشه: همزمان با آیین روز جهانی موزه ها، موزه ملی علوم و فناوری ایران بصورت رایگان از ساعت 9 الی 16 پذیرای علاقه مندان و مخاطبان موزه است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، ۱۸ می، مصادف با ۲۸ اردیبهشت، از طرف ایکوم جهانی «روز جهانی موزه» نامگذاری و شعار جهانی سال ۲۰۲۲ با عنوان «قدرت موزه ها» با سه محور قدرت نوآوری در دیجیتالی شدن، قدرت پایداری و قدرت جامعه سازی بوسیله آموزش، از طرف این نهاد بین المللی تعیین شده است و موزه ها در همین راستا برنامه های مختلفی را اجرا می کنند. به همین مناسبت، موزه ملی علوم و تکنولوژی روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت بصورت رایگان از مخاطبان خود پذیرایی خواهدنمود.
به نقل از روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، موزه ملی علوم و فناوری که از طرف ایکوم ایران بصورت ۵ سال متوالی بعنوان موزه برتر کشور برگزیده شده است، هم اکنون ۶ گالری فعال شامل «کهن بوم و بر»، «ابزارهای نجوم قدیم»، «ابزارهای جراحی قدیم»، «مورس تا موبایل»، «دنیای حرکت» و «نورشناسی» دارد و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه رسمی موزه www.inmost.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۶۶۷۲۴۶۹۴ و ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ تماس بگیرند.
منبع:

1401/02/27
23:05:46
5.0 از 5
235
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ