Go Map نقشه
سرپرست دانشگاه پیام نور:

امتحانات آخر ترم دانشجویان پیام نور حضوری است

امتحانات آخر ترم دانشجویان پیام نور حضوری است

به گزارش نقشه سرپرست دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه امتحانات آخر نیم سال دانشگاه به صورت حضوری برگزار می شود، اظهار داشت: با عنایت به این که آزمون های دانشجویان در مقطعی خاص و به علت شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار می شد، با گذشت از این بحران، دانشگاه به روال سابق خود باز می گردد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر ابراهیم تقی زاده در نشست با رؤسای استان ها و دبیرخانه های مناطق با اشاره به اینکه امتحانات آخر نیم سال دانشگاه پیام نور بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید وزارت عتف به صورت حضوری برگزار می شود، اظهار داشت: پس از بحران کرونا دانشگاه باید به روال گذشته بازگردد؛ بنابراین کلیه امتحانات دانشگاه در این نیم سال به صورت کاملا حضوری خواهد بود و رؤسای استانی و دبیرخانه های مناطق موظف می باشند برای برقراری نظم، سلامت و امنیت خاطر دانشجویان در حوزه های امتحانی اهتمام ورزند.
همینطور دکتر دل افکار، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: این دانشگاه به پیروی از سیاست های اتخاذ شده از جانب ستاد ملی مبارزه با کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، آزمون های آخر نیم سال را طی دو سال قبل به اساتید واگذار کرد و هم اکنون لازم است که با برداشته شدن محدودیت های کرونا و همینطور تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به روال گذشته خود بازگردد.
وی خاطرنشان کرد: تصمیم برگزاری آزمون های آخر نیم سالجاری بر مبنای کارشناسی های به عمل آمده اتخاذ شده و از آغاز این نیم سال به صورت مرتب به کلیه دانشجویان اطلاع رسانی شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر دل افکار ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه دانشجویان این دانشگاه از رؤسای استانی خواست با همراهی، یکپارچگی و هماهنگی در جهت رفع کاستی ها بکوشند و فضایی آرام و بدون استرس را برای امتحانات دانشجویان فراهم نمایند.
منبع:

1401/02/10
14:03:20
5.0 / 5
152
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ