Go Map نقشه
سلیمی خبر داد؛

طرح مدیریت فضای مجازی در صحن مجلس رسیدگی می شود

طرح مدیریت فضای مجازی در صحن مجلس رسیدگی می شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق تصمیم نمایندگان قرار بر این است که طرح مدیریت خدمات فضای مجازی در صحن مجلس رسیدگی شود.حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه غیرعلنی بامداد امروز مجلس اظهار نمود: در این نشست درباره طرح تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی افزود: بحث اصلی در جلسه غیرعلنی مجلس آن بود که رسیدگی به این طرح در کمیسیون مشترک ادامه پیدا کند، یا آنکه به صحن علنی مجلس بازگردد که نمایندگان موافق و مخالف نقطه نظرات خودرا دراین زمینه مطرح نمودند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در نهایت و بعد از آنکه نمایندگان نظرات موافق و مخالف خودرا در این زمینه مطرح نمودند، رأی گیری شد و نظر عموم نمایندگان این بود که رسیدگی به طرح مدیریت خدمات فضای مجازی به صحن مجلس شورای اسلامی بازگردد.
به گزارش نقشه به نقل از مهر، قبل از این نمایندگان موافقت کرده بودند که طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی بجای بررسی در صحن مجلس، در کمیسیون مشترک متشکل از چند کمیسیون تخصصی مجلس بررسی شود که با رأی گیری امروز مجلس، این مساله منتفی شد و این طرح در صحن مجلس دنبال خواهد شد.

1401/01/22
16:23:45
5.0 / 5
218
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ