Go Map نقشه
از سوی دانشگاه تهران اعلام شد

تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان در خوابگاه ها

تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان در خوابگاه ها

نقشه: مهلت ثبت نام جاماندگان دانشگاه تهران جهت اسکان در خوابگاه ها برای نیمسال دوم تحصیلی از طرف این دانشگاه تا اختتام امروز 11 فروردین تمدید گردید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران مهلتی برای ثبت نام با تاخیر خوابگاه های دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ این دانشگاه تعیین کرد؛ بر این اساس دانشجویانی که نتوانسته اند در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام خوابگاه خود اقدام نمایند، تا ساعت ۲۳ امروز پنج شنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه خوابگاهی به آدرس ems.ut.ac.ir جهت ثبت نام خوابگاه خود اقدام نمایند.
همین طور مهلت تعیین شده برای ثبت نام جاماندگان از ثبت نام جهت اسکان در خوابگاه، فقط مربوط به خوابگاه های شهر تهران است.
دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خودرا کامل نکرده باشند (حداقل دو دُز)، به استناد شیوه نامه های بهداشتی و بمنظور جلوگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا، امکان ثبت نام در خوابگاه ها را نخواهند داشت.
ثبت نام خوابگاه فقط برای دانشجویانی که حضور دائم و منظم خواهند داشت، مجاز است و دانشجویانی که مبادرت به تمدید و یا ثبت نام اتاق می کنند، ولی بهر دلیلی از خوابگاه استفاده نکرده و یا به ندرت استفاده می نمایند، امکان اسکان خوابگاه در ترم های بعد را نخواهند داشت.
دانشجویان متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته)، می توانند بصورت رایگان با مراجعه به پذیرش، از شرایط میهمان شدن یا اسکان در میهمان سرا استفاده کنند. در آخر اتمام ثبت نام در صورت وجود ظرفیت مازاد درباب دانشجویان سنواتی برنامه ریزی و اطلاع رسانی خواهد شد.
همین طور به دانشجویان شبانه دانشگاه تهران خوابگاه تعلق نمی گیرد، در حقیقت به سبب صف طولانی دانشجویان متقاضی خوابگاه متاهلی، امکان پذیرش درخواست جدید وجود ندارد.
همین طور دانشجویان متقاضی دریافت غذا می توانند پس از اتمام پروسه ثبت نام با ورود به سامانه تغذیه (dinning.ut.ac.ir) نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.
منبع:

1401/01/11
13:03:18
5.0 / 5
155
تگهای خبر: دانشجویان , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ