Go Map نقشه
تفاهم نامه همكاری بین آستان قدس و جهاد دانشگاهی امضا شد؛

همکاری جهت راه اندازی مجتمع کشت و فرآوری گیاهان دارویی در خراسان شمالی

همکاری جهت راه اندازی مجتمع کشت و فرآوری گیاهان دارویی در خراسان شمالی

نقشه: خراسان شمالی تفاهم نامه امکان سنجی راه اندازی مجتمع کشت و فرآوری گیاهان دارویی برای تولید آفت کش های گیاهی و داروهای دامی با منشا گیاهی در شهرستان شیروان، بین آستان قدس رضوی و جهاد دانشگاهی به امضا رسید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه قبل از ظهر امروز در نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی بین محمد دلبری معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد راندمان موقوفات آستان قدس رضوی و محمدرضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی با حضور علی جدی رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی، نماینده مردم شیروان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و محسن رحمانی رییس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی منعقد شد.
این تفاهم نامه در امتداد تحقق اهداف مقرر در سند چشم انداز ۱۴۰۴ سیاست های کلی علم و فناوری و اقتصاد مقاومتی مبتنی بر توسعه علوم و فناوری مورد نیاز کشور و تقویت اقتصاد دانش بنیان تدابیر و تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباب تولید ثروت از یافته های پژوهشی و ضرورت توسعه و تجاری سازی علوم و فناوری به امضا رسیده است.
بر طبق این تفاهم نامه مقرر است طرفین بطور منظم جلسه تشکیل داده و کارهای مشترک پیشنهادی را بررسی و بعد از تایید روسای دو مجموعه برای اجرا اقدام نمایند و بعد از آن، شکل و سهم سرمایه گذاری طرفین، نوع مالکیت، نحوه تامین هزینه ها، بهره برداری و... مشخص می شود.
گفتنی است بررسی و امکان سنجی طرفین برای سرمایه گذاری مشترک با هدف راه اندازی مجتمع کشت و فرآوری گیاهان دارویی برای تولید آفت کش های گیاهی و داروهای دامی با منشاء گیاهی در شهرستان شیروان موضوع این تفاهم نامه است که به امضای نمایندگان طرفین رسید.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، آبان ماه امسال بود که پیگیری ها برای انعقاد این تفاهم نامه به برگزاری جلسه در معاونت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد راندمان موقوفات آستان قدس رضوی رسید که در آن علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی و محسن رحمانی رییس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی به مذاکره بابت این مساله پرداختند که در نهایت در جریان بازدید آنان از نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی، این تفاهم نامه به امضاء رسید.


منبع:

1400/10/09
17:49:07
5.0 از 5
532
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ