Go Map نقشه
نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰،

مدیرعامل شرکت ملی نفت: جهاد دانشگاهی جزو پیشگامان عرصه علم و فناوری است

مدیرعامل شرکت ملی نفت: جهاد دانشگاهی جزو پیشگامان عرصه علم و فناوری است

مدیرعامل شرکت ملی نفت اظهار داشت: جهاد دانشگاهی علاوه بر این که یک نهاد دانش محور، علمی و فناور است از ظرفیت های خود بهره برده و سایر مجموعه های فناور را تقویت می کند. در حقیقت به ایجاد هم افزایی و تعامل دربخش های مختلف می پردازد و جزو پیشگامان عرصه علم و فناوری است.


محسن خجسته مهر در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این که عملکرد جهاد دانشگاهی را در بخش صنعت بخصوص صنعت نفت چگونه ارزیابی می کنید، اظهار داشت: جهاد دانشگاهی یک نهاد برخاسته از انقلاب و به شکلی همزاد انقلاب است و در خلال فعالیت خود عملکرد بسیار خوبی داشته است.
وی افزود: جهاد دانشگاهی علاوه بر این که یک نهاد دانش محور، علمی و فناور است از ظرفیت های خود بهره برده و سایر مجموعه های فناور را تقویت می کند. در واقع به ایجاد هم افزایی و تعامل دربخش های مختلف می پردازد و جزو پیشگامان عرصه علم و فناوری است.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افزود: مجموعه های فناور، دانش بنیان و علمی اگر توانمند باشند، این امر نشان دهنده ارتباط دو سویه آنها با صنعت است. یعنی اگر می خواهیم مجموعه علمی جهاد دانشگاهی موفق باشد باید ببینیم که صنایع چه کمکی به آنها کرده اند. موفقیت این نهادهای علمی در گرو همکاری با صنایع و بخش های مختلف است.
وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی و شرکتهای فناور دیگر باید نیازهای صنعت را کشف کنند و ما هم باید نیازهای خویش را در معرض دید آنها قرار دهیم.
ایشان در ادامه تصریح کرد: امیدوارم روزی به جایی برسیم که به جای صادرات نفت صادرات فناوری داشته باشیم.

امیدواریم روزی به جای نفت، فناوری صادر کنیم
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به اینکه امیدواریم در آینده به جای نفت فناوری صادر نماییم، اظهار داشت: موفقیت مجموعه های فناور، دانش بنیان در گروه همکاری مناسب با صنایع و بخش های مختلف است.1400/10/06
21:49:22
5.0 از 5
369
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ