Go Map نقشه
اولین جلسه در دولت سیزدهم؛

جلسه شورای اجرائی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهور

جلسه شورای اجرائی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهور

اولین جلسه شورای اجرائی فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم به زودی با حضور رییس جمهور انجام می شود.


به گزارش نقشه به نقل از مهر، رضا باقری اصل دبیر شورای اجرائی فناوری اطلاعات بعدازظهر امروز در نشست خبری با بیان این خبر اظهار داشت: اولین جلسه شورای اجرائی فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم با حضور ابراهیم رئیسی به زودی برگزار می گردد و در آن اصول و الزامات حاکم بر تحقق دولت هوشمند به تصویب می رسد.
وی با اعلان اینکه اکنون دبیرخانه شورای اجرائی فناوری اطلاعات تکالیف دستگاهها در الکترونیکی شدن و وضعیت بلوغ هر یک از دستگاهها را احصا و شناسایی کرده است، اظهار داشت: این گزارش در جلسه شورای اجرائی فناوری اطلاعات به استحضار رییس جمهور می رسد و رییس جمهور به دستگاه هایی که دراین زمینه کاستی داشته و عقب هستند تکلیف خواهدنمود که به سمت الکترونیکی شدن پیش روند.
باقری اصل اظهار داشت: درنوردیدن دولت گذار از دولت الکترونیک به دولت هوشمند و اصول حاکم بر تحقق دولت هوشمند در این نشست مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
وی اشاره کرد: موضوع شعار «فقط یک بار» با این هدف که دیتای مردم تنها به یک درگاه واحد دولت متصل شود و مردم تنها از یک درگاه بتوانند خدمات مختلفی را بگیرند، تعریف شده است.
دبیر شورای اجرائی فناوری اطلاعات اشاره کرد: با تحقق این هدف و رسیدن دستگاهها به بلوغ الکترونیکی امیدواریم چالش ارائه کپی کارت هوشمند ملی در دستگاه های دولتی و خدمات دهنده حذف شود. ما معتقدیم دراین زمینه آمادگی پلتفرمی و زیرساختی وجود دارد و دستگاه های اجرائی باید نسبت به تبادل داده اقدام نمایند.

1400/09/15
19:50:34
5.0 از 5
769
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ