Go Map نقشه

رفع چالش تولید آب صنعتی در دستور کار پارک فناوری صنعت نفت

رفع چالش تولید آب صنعتی در دستور کار پارک فناوری صنعت نفت

سرپرست تجاری سازی و توسعه فناوری پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت اظهار داشت: رویداد به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری در حوزه ˮاولترافیلترˮ و ˮغشاهای اسمز معکوس در این پارک درحال برگزاری است.


محسن میاندهی در گفت و گو با ایسنا گفت: از زمان شروع به کار پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت، تا حالا دو رویداد به همرسانی با تمرکز بر فناوری های مورد نیاز شرکت ملی گاز ایران و نیز شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و با مشارکت این دو مجموعه انجام شد.
وی اظهار نمود: در ادامه این مسیر، برای رفع چالش تولید آب صنعتی، سومین رویداد به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری با حمایت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس درحال برگزاری لست.
میاندهی اضافه کرد: این رویداد با مشارکت و نقش آفرینی شرکت های پتروشیمی فجر انرژی خلیج فارس و نیز دماوند انرژی عسلویه که تامین کننده یوتیلتی سایر پتروشیمی های مستقر در منطقه ماهشهر و عسلویه با محوریت تولید "اولترافیلتر" و "غشاهای اسمز معکوس" (برای پروسه تصفیه آب رودخانه و آب دریا) و با حضور ارکان مختلف زیست بوم فناوری و نوآوری کشور درحال برگزاری است.
سرپرست تجاری سازی و توسعه فناوری پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت اشاره کرد: امکان حضور برخط بوسیله پلت فرم های مجازی نیز برای مشارکت افراد و شرکت های فناور پیش بینی شده تا با بهره گیری از این تمهیدات و یا مراجعه به www.petropark.ir، گردهمایی حضوری برای علاقه مندان به حداقل برسد.
به گفته ی ایشان، غشای اسمز معکوس برای آب دریا (۸اینچ)، غشای اسمز معکوس برای آب لب شور (۸اینچ) و اولترا فیلتر صنعتی برای آب لب شور از مطالبی است که در این رویداد تبادل نظر می شود. تشریح نیاز فناوری های هدف (Reverse Pitch)، ارائه شرکت کنندگان با هدف تشریح توانمندی ها (Pitch)، نشست های تخصصی و شبکه سازی بصورت B2B و پنل تخصصی با هدف جمع بندی نیازها و راهکارهای ارائه شده در رویداد و پاسخگویی به سوال شرکت کنندگان از دیگر برنامه های جنبی این رویداد بشمار می رود.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با هدف توسعه فناوری و گسترش همکاریهای سازنده میان نقش آفرینان زیست بوم نوآوری و فناوری با بخش های مختلف صنعت نفت در خرداد ماه جاری بطور رسمی به بهره برداری رسید و درحال جذب و پذیرش شرکت های بخش خصوصی برای استقرار است.1400/05/10
13:00:59
5.0 از 5
982
تگهای خبر: فناوری , مسیر
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ