Go Map نقشه
با حمایت صندوق نوآوری انجام می شود؛

فراخوان شناسایی فناوران حوزه های پایین دستی مس

فراخوان شناسایی فناوران حوزه های پایین دستی مس

به گزارش نقشه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای «شناسایی فناوران، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های فعال در حوزه های پایین دستی مس» جهت توسعه این صنعت فراخوان داد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، فراخوان «شناسایی فناوران، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های فعال در حوزه های پایین دستی مس» از جانب صندوق نوآوری وشکوفایی و با هدف توسعه صنایع پایین دستی مس شامل فویل های مسی، سیم های مسی اندود شده، کلدهای با مس، شبکه های مسی برای صنعت آبزی پروری، اجزا و قطعات ساخته شده از مس در تجهیزات فتوولتائیک، تیوب های مسی مورد استفاده در صنایع بزرگ فلزی(ویژه فولادسازی)، قطعات مسی برای کاربرد در خودرو های برقی و سایر محصولات مبتنی بر آلیاژهای پیشرفته مسی منتشر گردید.
فناوران، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ هایی که در هر یک از حوزه های بالا دارای «سابقه پژوهشی و طرح های قابل اجرا»، «دانش فنی» یا محصول هستند، می توانند در این فراخوان شرکت کرده و بعد از ارزیابی و تایید صندوق نوآوری، از خدمات مشورتی و تسهیل گری نوآوری و شکوفایی برای توسعه، تجاری سازی و تولید انبوه محصول خود استفاده کنند.
گفتنی است، شرکت در این فراخوان برای همه علاقمندان (اعم از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، مخترعان، شرکتهای دانش بنیان، فناور، استارت آپ ها و...) آزاد و مجانی است.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری وشکوفایی، علاقمندان شرکت در این فراخوان جهت ثبت نام می توانند تا ۲۰ تیر ماه سالجاری، پروپوزال را از راه لینک https: //cbd.inif.ir/-/copper دریافت و بعد از تکمیل، به آدرس ایمیل info@karizetemad.ir ارسال نمایند.
منبع:

1400/04/19
12:19:32
5.0 از 5
1031
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ