Go Map نقشه

ایتالیا سیلیكون ولی خودرا می سازد

ایتالیا سیلیكون ولی خودرا می سازد

گروهی از شرکت های فناوری کشاورزی و یک دانشگاه در ایتالیا در شرف توسعه نوآوری های سبز هدفمند در بخش کشاورزی هستند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از ای او، ایتالیا در حال توسعه سیلیکون ولی خود است. این پروژه که "Agri hub ۵.۰" نام دارد در یک منطقه کشاورزی نزدیک پاویا در ناحیه لمباردی در کشور ایتالیا راه اندازی خواهد شد.
آنها مرکز "Riccagioia" را برای این هدف اختصاص داده اند. مدیریت این کار به گروهی از شرکتها سپرده می شود که شامل شرکت Almaviva، Bayer Crop Science، GeoSmartCampus، Esri Italia(یک شرکت نرم افزاری) و Olivetti است. دانشکده علوم کشاورزی و غذا و دانشکده علوم محیطی دانشگاه میلان و موسسه مهندسی کشاورزی گالینی نیز در این پروژه با آنها همکاری می کنند.
هدف آنها از انجام این کار توسعه و آزمایش آخرین نوآوری های بخش کشاورزی است که اینها شامل حسگرهایی برای آبیاری محلی، هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی، دیجیتالی شدن انبارهای نوشیدنی و محصولات شیمیایی پایدارتر است. هر یک از شرکت های شریک در این پروژه نیز در زمینه های مربوط به تخصص خود نوآوری خواهند داشت. این مرکز همین طور بعنوان یک مرکز آموزش نوآوری نیز خدمت خواهدنمود.
مرکز Riccagioia در توراتزا کوسته ۵۴ هکتار زمین را پوشش می دهد و دارای ۲۰ هزار متر مربع ساختمان است. توراتزا کوسته شهرستانی با ۱۵۰۰ نفر سکنه است و گندم، ذرت و چغندر قند نیز در آنجا کشت می شود. مرکز Riccagioia که به مدلول "شادی گرانبها" است هم اکنون بعنوان سیلیکون ولی کشاورزی ایتالیا شناخته می شود.
ایتالیا یکی از با اهمیت ترین کشورهای کشاورزی در اتحادیه اروپا است. این کشور تقریباً یک پنجم ارزش افزوده کل کشاورزی اروپا را تولید می کند. یورواستات ارزش افزوده کشاورزی ایتالیا امسال را ۳۲.۲ میلیارد یورو تخمین زده است که این مقدار بیشتر از فرانسه، اسپانیا و آلمان است.1400/02/19
15:39:03
5.0 از 5
1074
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ