Go Map نقشه
بر اساس قانون وضع شده توسط 30 دانشگاه آمریكایی؛

اگر دانشجویان واكسن نزنند، اجازه بازگشت به كلاس ها را ندارند

اگر دانشجویان واكسن نزنند، اجازه بازگشت به كلاس ها را ندارند

نقشه: بیش از 30 دانشگاه آمریکایی اعلام نمودند که اگر دانشجویان در مقابل ˮکووید-19ˮ واکسینه نشوند، اجازه ورود و بازگشت به کلاس ها را ندارند.


به گزارش نقشه به نقل از اینسایدر، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا در بین دانشگاه هایی هستند که اعلام نمودند برای کارمندان و دانشجویان خود نیازمند واکسن هستند.
در مجموع، بیش از یک میلیون کارمند دانشگاهی و دانشجو در این دو دانشگاه حضور دارند که تعداد پردیس های آنها در مجموع به عدد ۳۳ می رسد.
جوزف کاسترو سرپرست دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اظهار داشت: ایالت کالیفرنیا، در مدیریت واکسن کووید-۱۹ پیشتاز بوده است و کالیفرنیایی هایی که واکسن دریافت کرده اند، سبب کاهش قابل توجه آمار مبتلاشدن به این بیماری شده اند.
وی افزود: ما همچنان همه اعضای انجمن های دانشگاهی خودرا به شدت تشویق می نماییم که واکسن کووید-۱۹ را به محض دسترسی دریافت نمایند.
این الزام با تایید سازمان غذا و دارو آمریکا در تاثیرگذاری واکسن های کووید-۱۹ اجرا شده است.
از ین جهت، دانشگاه های کالیفرنیا به فهرست موسساتی اضافه شدند که تزریق واکسن را الزامی می کنند.
این فهرست شامل دانشگاه های "ییل"( Yale)، "امریکن"( American)، "جورج تاون"( Georgetown)، "استنفورد"( Stanford)، "جورج واشنگتن"( George Washington)، "اموری"( Emory)، "کلارک آتلانتا"( Clark Atlanta)، "سیاتل"( Seattle)، "فرلی دیکسون"( Fairleigh Dickson) و چندین دانشگاه و کالج دیگر می شود.
در این میان، دانشگاه های دیگری چون "دوک"( Duke)، "براون"( Brown)، "نورث ایسترن"( Northeastern)، "کرنل"( Cornell) و دانشگاه های دیگر نیز تصمیمات مشابه گرفتند.
این شرایط در حالی است که خیلی از دانشگاه های آمریکا در مورد اجرای دستور تزریق واکسن به دانشجویان و کارمندان خود اختلاف نظر دارند چونکه معتقدند واکسن، آزادی های شخصی، مذهبی و یا انتخاب های پزشکی افراد را از آنها سلب می کند.
بتازگی یک نظرسنجی در آمریکا انجام شد که نشان میدهد از هر ۵ آمریکایی(بزرگسالان) یک نفر به تزریق واکسن تمایل ندارد.
منبع:

1400/02/06
13:49:43
5.0 از 5
1299
تگهای خبر: دانشجویان , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ