Go Map نقشه

آخر مهلت ثبت نام جشنواره كتاب سال دانشجویی

آخر مهلت ثبت نام جشنواره كتاب سال دانشجویی

به گزارش نقشه دبیر جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اعلام نمود مهلت ثبت نام در بیست و هشتمین دوره این جشنواره به پایان رسید و این زمان تمدید نخواهد شد.


به گزارش نقشه به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، حامد علی اکبرزاده اظهار نمود: مهلت ثبت نام در بیست و هشتمین جشنواره کتاب سال به پایان رسیده است و دانشجویانی که در این جشنواره ثبت نام کرده اند تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند تا دو نسخه از آثار ثبت نام شده را به دبیرخانه ارسال کنند، در غیر این صورت آثار آنها از مرحله داوری حذف خواهد شد.
علی اکبرزاده از شکسته شدن رکورد تعداد آثار رسیده به جشنواره اطلاع داد و اظهار داشت: بیشتر از ۷۳۰ اثر در جشنواره ثبت نام شده که این بالاترین میزان مشارکت در تمام ادوار این جشنواره بوده است. همینطور در این دوره بیشترین تعداد آثار دریافت شده در بخش اصلی در ارتباط با گروه های علوم پزشکی و علوم انسانی و در بخش ویژه در ارتباط با شاخه های تاریخ شفاهی و علوم انسانی – اسلامی است.
او اضافه کرد: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره با عنایت به ملاک های دبیرخانه، مبحث و محتوای هر کتاب در رشته ها و گروه های تعیین شده طبقه بندی شدند و بزودی مرحله اول داوری آغاز خواهد شد.
برگزیدگان نهایی این جشنواره در هفته پایانی آبان ماه همزمان با هفته کتاب معرفی می گردند.1400/02/01
21:43:32
5.0 از 5
1012
تگهای خبر: دانشجویان , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ