Go Map نقشه

شروع مهلت مجدد ثبت نام آزمون كارشناسی ارشد وزارت بهداشت

شروع مهلت مجدد ثبت نام آزمون كارشناسی ارشد وزارت بهداشت

نقشه: مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1400 از امروز شنبه 23 اسفند شروع می شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد، باتوجه به پایان مھلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۰، فرصت مجدد از امروز شنبه ۲۳ شروع می شود و تا روز دوشنبه ۲۵ اسفند ادامه داد.
داوطلبانی که در مهلت تعیین شده آزمون فوق ھزینه ثبت نام را پرداخت نموده ولی به سبب اتمام مھلت ثبت نام نتوانسته اند ثبت نام نمایند، می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به ثبت نام جدید یا ویرایش یا تکمیل مدارک در زمان یاد شده اقدام نمایند.
همین طور افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند نیز می توانند در مهلت مجدد تعیین شده آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی ثبت نام کنند.
برمبنای سوال مکرر داوطلبان درباب سھمیه بومی، مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد، ھر داوطلب علاوه بر انتخاب سھمیه آزاد یا رزمنده، در صورت واجد شرایط بودن می تواند سھمیه بومی را نیز انتخاب نماید.
همین طور محل ستاندن تعھد ھمان استان بومی(۱و۲) است که داوطلب آن حائز یکی از ۳ شرط مندرج در دفترچه انتخاب رشته آزمون است. محل ستاندن تعھد ھیچ ربطی به محل پذیرش آزمون مقطع کارشناسی ارشد ندارد.
همین طور طبق ضوابط در دفترچه راھنمای ثبت نام، ھر گونه مغایرت در معدل سبب متخلف محسوب شدن داوطلب خواھد شد. بدین سبب داوطلبان در درج معدل، نھایت دقت به عمل آید.
بعد از پرداخت ھزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، داوطلب باید با وارد نمودن کد ملی خود از گزینه ثبت نام جدید و پرداخت ھزینه مبادرت به ثبت نام کند.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، قبل از این، مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی از روز چهارشنبه ۶ اسفند شروع شد و شنبه ۱۶ اسفند ماه اختتام یافته بود.
آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در ایام ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
منبع:

1399/12/23
12:08:36
0.0 از 5
1463
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ