Go Map نقشه

آخرین تصمیم وزارت علوم درباره آموزش ترم آینده دانشگاه ها

آخرین تصمیم وزارت علوم درباره آموزش ترم آینده دانشگاه ها

به گزارش نقشه معاون آموزشی وزارت علوم از دریافت مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای بازگشایی کلاس های عملی دانشجویانی که احتیاج به خوابگاه ندارند در خارج از شهرهای قرمز و نارنجی اطلاع داد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر علی خاکی صدیق ضمن بیان این مطلب ضمن اشاره به مصوبات پنجاه و ششمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در تاریخ ۱۸ بهمن ماه اظهار داشت: بر اساس این مصوبات، کلاس های عملی دانشجویان در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خارج از شهرهای قرمز و نارنجی که احتیاج به خوابگاه ندارند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.
به قول وی، در این مصوبه آمده است در صورتیکه این امکان فراهم باشد که در هر اتاق خوابگاه یک دانشجو اقامت کند، استفاده از خوابگاه هم مانعی ندارد.
معاون آموزشی وزارت علوم، درمورد دیگر مصوبه ستاد مورد اشاره هم اظهار داشت: وزارت علوم مجاز شده است با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با رعایت مفاد پروتکل آزمون های زبان و افزایش تعداد حوزه های آزمون، نسبت به برنامه ریزی و برگزاری امتحانات MSRT اقدام نماید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر خاکی صدیق ابراز امیدواری کرد این مصوبات بتواند برطرف کننده برخی کاستی ها در روند آموزش دانشجویان ناشی از شرایط شیوع بیماری کووید -۱۹ در کشور باشد.
منبع:

1399/11/20
21:56:15
0.0 از 5
1431
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ