Go Map نقشه
در دانشگاه تورنتو صورت میگیرد،

ایجاد یك مركز تحقیقاتی برای مطالعه هوش مصنوعی در پزشكی

ایجاد یك مركز تحقیقاتی برای مطالعه هوش مصنوعی در پزشكی

به گزارش نقشه دانشگاه ˮتورنتوˮ اعلام نمود که در نظر دارد یک مرکز تحقیقاتی جدید برای تحقیقات و تحصیلات در حوزه هوش مصنوعی ایجاد نماید.


به گزارش نقشه به نقل از وبسایت رسمی دانشگاه تورنتو، تعاملات روزمره با فناوری، حجم گسترده ای از اطلاعات را برای ما فراهم نموده است. چیزی که امروزه آنرا "انقلاب هوش مصنوعی" میخوانیم.
دانشگاه "تورنتو" کانادا یک مرکز تحقیقاتی جدید در دانشکده پزشکی خود تاسیس کرد که استفاده از هوش مصنوعی در حوزه های پزشکی و مراقبت های بهداشتی را بررسی می کند.
افتتاح این مرکز جایگاه دانشگاه تورنتو را در حوزه هوش مصنوعی و علوم بهداشت در پزشکی تقویت می کند.
محمد ممدانی که به تازگی بعنوان مدیر تحلیلی این مرکز برگزیده شده است، اظهار داشت: وضعیت دانشگاه تورنتو در حوزه هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی در جهان منحصر به فرد است.
هدف این مرکز این است که تخصص در چند رشته را گرد هم آورد تا اعضای آن بتوانند تجربیات خویش را به اشتراک گذارند و مراقبت های بهداشتی را به روش های مبتکرانه انجام دهند.
نام این مرکز به اختصار " T-CAIREM" انتخاب شده و بر روی سه رکن اساسی متمرکز است: تحقیق، آموزش و زیرساخت های اطلاعات.
گفته شده در این مرکز بعضی از درخشان ترین محققان آمریکای شمالی گرد هم آمده اند.
از نکات مثبت تاسیس مرکز " T-CAIREM" این است که به دانشجویان دوره های مختلف این امکان را می دهد کار خویش را به رهبران انجمن های تحقیقاتی هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی عرضه کنند.
همینطور فرصت هایی برای محققان باتجربه وجود دارد. دوگرنت نوآوری ۲۰۰ هزار دلاری برای هوش مصنوعی در پزشکی هم برای تیم های چند رشته ای عرضه میگردد.
منبع:

1399/09/20
12:55:15
5.0 از 5
1304
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ