Go Map نقشه

نحوه عرضه درخواست های آموزشی دانشجویان الزهرا الكترونیكی شد

نحوه عرضه درخواست های آموزشی دانشجویان الزهرا الكترونیكی شد

نقشه: بعد از شیوع كرونا، دانشگاه الزهرا(س)  مبادرت به اتخاذ تدابیری جهت حفظ سلامت هرچه بیشتر اساتید و دانشجویان و پیشگیری از شیوع این ویروس نمود و الان معاونت آموزشی این دانشگاه جهت انجام كلیه امور آموزشی و عرضه خدمات مختلف، مبادرت به راه اندازی سامانه ها و پیشخوان های متنوعی كرده است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، روابط عمومی دانشگاه الزهرا (س) اعلام نمود: استانداردسازی ارزیابی عملکرد آموزشی دانشجویان منطبق بر آئین نامه و شیوه نامه داخلی، امکان پیگیری سریع فرآیندهای آموزشی - پژوهشی از مسیر پیشخوان خدمت سامانه آموزشی گلستان، دریافت گزارش های موضوعی از راه سامانه و اطلاع رسانی آسان در جهت بهبود عملکرد از مسیر پیشخوان خدمت سامانه گلستان، استفاده بهینه از امکانات موجود و استقرار نظام مدیریت و بهره وری سبز و شفاف سازی، افزایش رضایت مندی و تکریم ارباب رجوع ازجمله مزایای این سامانه است.
علاوه بر آن، انجام این اقدام از جانب معاونت آموزشی، سبب پیگیری سریع فرآیندهای آموزشی- پژوهشی، دریافت گزارش های موضوعی از راه سامانه و اطلاع رسانی آسان در جهت بهبود عملکرد، استفاده بهینه از امکانات موجود و استقرار نظام مدیریت و بهره وری سبز و شفاف سازی، افزایش رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع از مسیر پیشخوان خدمت سامانه آموزشی گلستان شده است.
امکان استفاده از این سامانه ها برای اساتید، کارشناسان، دانشجویان و دانش آموختگان از راه موبایل یا کامپیوتر فراهم است و افراد با رفتن به سایت دانشگاه و ورود به میز خدمت وارد بخش خدمات آموزشی شده و بعد از مطالعه نحوه استفاده (راهنما و دستورالعمل ها) از هر یک از پیشخوان ها، می توانند خدمات مورد نیاز خویش را همچون دریافت آسان گواهی موقت، دانشنامه، درخواست های آموزشی شورایی و کمیسیون، کارنامه انگلیسی غیر رسمی و.... دریافت نمایند.
یکی از مهم ترین پیشخوان های راه اندازی شده اخیر، درخواست انجام فعالیت پژوهشی - علمی دانشجویان به صورت حضوری و از راه پیشخوان خدمت با شبکه همکاری معاونت دانشجویی و معاونت آموزشی است که بعد از تایید سلامت دانشجویان مجوز ورود دانشجویان به دانشگاه صادر خواهد شد.
همینطور بعد از شیوع کرونا و اجبار به تعلیق کلاس های حضوری به علت رعایت پروتکل های بهداشتی، دانشگاه الزهرا (س) از هفته دوم اسفندماه سال ۹۸ با اتخاذ تدابیری جدی و مشارکت بخش های گوناگون دانشگاه، عرضه خدمات آموزشی را به منظور عدم بروز اختلال در یادگیری دانشجویان و تدریس دروس بعنوان اولویت در دستور کار خود قرار داد.
بر همین مبنا دانشگاه الزهرا (س) از همان ابتدا، مبادرت به تعریف ۷۸۶ استاد، ۸۵۵۵ دانشجو و ۲۲۴۹ درس عرضه شده در نیم سالجاری در سامانه آموزش الکترونیک (lms) و کلاس های آموزش همزمان کرد که حدود ۳۵درصد از اساتید شیوه آموزش در چارچوب کلاس برخط همزمان را انتخاب کردند و ۶۵درصد دیگر هم سامانه lms مورد استفاده قرار دادند.
منبع:

1399/07/22
13:25:36
5.0 از 5
1849
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ