Go Map نقشه
در پارك فناوری البرز صورت گرفت

ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده دست

ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده دست

نقشه ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده دست


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، مهندس مهدی فدوی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز با بیان این خبر اظهار داشت: دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست شرکت ما محصولی بسیار کاربردی است که در جهت مبارزه با ویروس کرونا و افزایش سطح سلامت جامعه طراحی و ساخته شده است. این محصول بر اساس رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری اجتماعی طراحی شده که کاربر بدون نیاز به تماس فیزیکی با دستگاه می تواند جهت ضد عفونی کردن دستان خود از آن بهره مند شود. از این محصول می توان در بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی، فروشگاه ها، سازمان ها و ادارات، مؤسسات آموزشی، هتل ها و رستوران ها، بانک ها، کارخانجات صنعتی و مساجد بهره برد.

وی با اشاره به اینکه از دیگر مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست کنترل و صرفه جویی در مصرف مواد ضدعفونی کننده است، اشاره کرد: حسگر الکترونیکی دقیقی در این دستگاه تعبیه شده است که در زمان آوردن دست ها در محفظه تعبیه شده فرمان پاشش را به اجزای دیگر صادر می کند که این امر موجب صرفه جویی و کاهش مصرف مواد ضدعفونی کننده می شود و همین طور کاربر را از برقراری تماس فیزیکی با دستگاه بی نیاز می کند.

مهندس فروی به مشخصات فنی این دستگاه اشاره نمود و اظهار داشت: حسگر الکترونیکی بسیار دقیق، ضدعفونی کردن دست بدون نیاز به تماس با دستگاه، کاهش زباله های بیمارستانی و آزمایشگاهی، صرفه جویی بسیار بالا در هزینه ها بواسطه صرفه جویی در مواد ضدعفونی، طراحی منحصر به فرد و زیبا، کم صدا و کم مصرف و کاربری بسیار ساده و گارانتی ۶ ماه و خدمات بعد از فروش از خاصیت های این دستگاه است.

وی توضیح داد: یک مخزن ۱۵۰۰ سی سی در این دستگاه در نظر گرفته شده است که می توان انواع مایع های ضدعفونی را در آن مورد استفاده قرار داد که بطور میانگین با هر بار شارژ کامل مخزن تا دو هزار پاشش می توان از آن دریافت کرد. همین طور پمپ و تجهیزات الکترونیکی به کار رفته در این دستگاه امکان استفاده متناوب و با کمترین صدایی از این دستگاه را فراهم آورده است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه از خاصیت دیگر این محصول طراحی زیبا و منحصر به فرد آن است، اظهار داشت: این دستگاه همین طور ظاهر بسیار زیبا به محیط ارائه می دهد، طراحی کم حجم و زیبا و تعبیه ال ای دی های مختلف در بدنه دستگاه از جلوه های طراحی این محصول است.

برمبنای اعلام وزارت علوم، وی ادامه داد: کاربری این دستگاه بسیار ساده است و تنها کافیست که فرد دستان خودرا به زیر مکان تعبیه شده ببرد تا مواد ضدعفونی بر روی سطح دست ها بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به لمس دستگاه پاشیده شود.

منبع:

1399/07/19
11:26:31
5.0 از 5
1760
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ