Go Map نقشه

امضای تفاهم نامه همكاری میان دانشگاه علم وفرهنگ و منطقه آزاد قشم

امضای تفاهم نامه همكاری میان دانشگاه علم وفرهنگ و منطقه آزاد قشم

به گزارش نقشه تفاهم نامه همكاری سازمان منطقه آزاد قشم و دانشگاه علم و فرهنگ با هدف توسعه سرمایه های فكری، تقویت پیوندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در سطوح ملی و بین المللی به امضا رسید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه باهدف توسعه سرمایه های فکری و تقویت پیوندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در سطوح ملی و بین المللی و به صورت خاص توسعه پایدار صنعت گردشگری منطقه آزاد قشم به امضای سید سعید هاشمی، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ، و حمیدرضا مومنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، رسید.
تقویت پیوندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در سطوح ملی و بین المللی و همینطور ارتقا و گسترش علوم مربوط به صنعت گردشگری جزیره قشم در گستره جهانی اهداف اصلی این تفاهم نامه را تشکیل می دهد.
مشارکت در زمینه طرح های پژوهشی مورد توافق در چارچوب پایان نامه و رساله های دکتری، تدوین، طراحی و اجرای دوره های آموزشی تخصصی گردشگری، تربیت و بازآموزی راهنمایان تخصصی بومی و محلی و همکاری در طراحی و پیاده سازی استانداردهای اقامتگاه های بومگردی در منطقه آزاد قشم برمبنای معیارهای بین المللی از مهم ترین زمینه های همکاری در این تفاهم نامه است.
همینطور همکاری و مشارکت در ایجاد دفاتر و شعب استارتاپ های دانش بنیان در بخش گردشگری، مشارکت در برگزاری سخنرانی ها و نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی و پژوهشی تخصصی در حوزه داخلی و بین المللی، توسعه منابع انسانی در چارچوب طرح های پژوهشی موردتوافق و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، برنامه ریزی تدوین، ترجمه و تألیف کتاب و... از دیگر موضوعات مطرح شده در این تفاهم نامه است.
در این نشست حمیدرضا مومنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علی یدقار، مشاور عالی مدیر عامل، مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، فرشته سلجوقی، مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر سید سعید هاشمی، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر پروانه پرچکانی مدیر روابط عمومی و دفتر همکاریهای علمی و بین المللی، محمود هاشمی مدیرعامل استارتاپ DPL دانشگاه علم و فرهنگ و محمدسعید موسایی باغستانی، رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم حضور داشتند.1399/06/17
19:53:03
5.0 از 5
2097
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ